Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez a fekete lény?

Mi ez a fekete lény?

Figyelt kérdés

Megyek a konyhábol és az elötér ajtó (üveges) mögött láttam egy fekete alakot és szemből láttam, szoval nem a szemem sarkábol. Hanem ott állt elöttem kb 1-1,5 m-rel. Pár másodpercig néztem és ugy megijedtem, hogy futottam a gép elé ugye itt a gép a lámpa is fenn van és a cicám is.

Az a legfuribb, hogy a fekete alaknál sötét volt, nálam meg világos és mégis ott volt, szóval nem tükrözödés. Biztos, hogy ott volt, de szerintem fél a fénytől, mert nem közeledik. De mit lehet tenni elene vagy barátkozni lehet vele?


2011. júl. 19. 01:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
a macskák érzékenyek nagyon a szellemekre és mindenféle természetfeletti dolgokra.
2011. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:46


pontosabban: nagyon kevés lehet belőle, hogy még senki nem látott egyet sem

(egyébként is, árnyember... bármi más is lehetett aki azt állítja, hogy látott egy olyat. ennyi erővel lehetnének láthatatlan emberek, akkor meg már mindenki látott hármat.)

2011. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Beszartál a saját árnyékodtól? Hát ez már tényleg para :D
2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
A fény nem hátulról jönn, tehát arra fele nem lehetett. A kutya nem volt benn. A macska ott volt.
2011. júl. 20. 22:10
 35/45 anonim ***** válasza:
véglis eltűnt? vagy mi lett? :D
2011. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy árnyékember? Olyan nincs is.

Ha valaki képzelődik az viszont nem ritka....Sok oka lehet.

2011. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
Probalj meg valami ertelmes indokot keresni ra. HA elkezdesz szellemekben hinni este meg aludni sem fogsz normalisan. Ja a macska azert lett ideges mert te az lettel! Vagy mar maskor is csinalta ezt? Lehet h azt hallotta amit a kutyak ugattak. Lehetett betoro vagy annak az arnyeka? Attol mert h eg a lampa meg mashonnan is jon be feny.
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Szerintem a medvedisznyúembör vót a!
2011. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

én pontosan ilyen dolgokat láttam pár éve és tudom hogy léteznek, azt hiszem árnyember/árnyékember volt


engem az évek során még egyszer se bántottak, sőt, ha észrevettem őket, meg is ijedtek és elszaladtak, szal nyugalom :)

2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Ott nincs valami virág pl. egy tulya ami kicsit alacsonyabb nálad és úgy árnyékozódik. Szellem nem lehet mert annak nincs árnyéka. Ember valszeg nem. Állat se. A te árnyékod se biztos. Valami tárgy lehetett.
2011. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!