Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? Két hétig...

Mi lehetett ez? Két hétig légzőrehabos szanatóriumban voltam Miskolcon és vittek minket barlangterápiára. Aludni kell a barlangban stb. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Egyik nap a barlangban még nem aludtam el, és a hasamra fordultam az ágyon. Hirtelen furcsa érzés töltött el, és olyan volt, mintha végigcsúsztam volna a fekvőhelyen meg tovább is. Nem tudtam mozdulni, levegőt venni, még hangot adni se, majd 5-10 másodperc múlva elmúlt. Az volt az érdekes, hogy utána megtudtam ismételni, de azóta nem. Végig tudatomnál voltam, nem aludtam.
2011. júl. 8. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló "élményem" volt.


Megnéztük barátommal a Paranormal Activity című filmet.

Ezek után éjjel 2ig nem tudtam aludni, mikor végre sikerült, azt álmodtam, hogy valaki van felettem.


Kipattantak a szemeim, de nem tudtam mozdulni, és úgy éreztem, hogy valaki nyom bele az ágyamba.

Még hangot sem tudtam kiadni egy ideig.

2011. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
sziasztok én 10 évesen nem rendszeresen de töbször olyan érzésem volt hogy valaki figyel 12 éves vagyok most is azt érzem de 10 évesen mikor alszok felébredtem és féltem nem álmodtam semit de akor is azt éreztem h figyelnek és nem tudtam megmuzdulni, a lélegzetemet viszatartotam nemtom miért de kb az 20 mp vlt és nem birtam megszolalni probáltam szolni h anya de már mikor éreztem h kimondom nem tudtam megszólalni nem tudom mért félni szoktam most hogy irok a szék melet van egy szék azon van most a lábam mind2-ö és egyszerlezsibad hideget majd meleget érzek és a kem izad és remeg nemtom mi ez de negyon félek !!!:'( pls valamit mondjatok!!
2011. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmi... elzsibbadtak a lábaid. Válts pózt -.-'
2011. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!