Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lehetséges? És miért félek?

Ez lehetséges? És miért félek?

Figyelt kérdés

Még nem volt rossz élményem a szellemekkel (egyszer-kétszer rossz érzésem van mintha ott lennének ennyi) de mégis nagyon félek? Micsináljak, hogy ne féljek ennyire? És lehetséges hogy megérzem ha ott vannak a közelemben? mert már többször is fura érzésem volt és azután kopgás,furcsa zajok tárgyak leesnek. Ez lehetséges?Vagy bolond vagyok? Szkeptikusok ne írjanak! Amúgyis ha vki szkeptikus,akkor mit keres ebben a témában?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 6. 19:37
 1/10 anonim válasza:
100%

Velem is volt már ilyen csak az én a hátam mögött egy árnyékot láttam.

Ne gondolj rá és nem fogsz félni.

2011. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Biasa válasza:
100%
Azt olvastam egy könyvben, hogy "rossz"(ártó)szellem nem jelenik meg fehér gyertya fényénél. Szóval gyújts meg egyet, ha félni kezdenél, és tudd, nem árthatnak neked.Amúgy nem vagy bolond, más is érez hasonlókat.
2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nekem is ez a bajom :) de én azt szoktam érezni amikor kinyújtom a lábamat a takaró alól és mintha valami piszkálná..és érzem h egy szellem lehet..valamelyik elhunyt rokonomra gondolok mindig :s...gondolj olyan dolgokra amit szeretnél h történjen.képzeld el ahogy megtörténik...képzelj egy történetet azzal a fiuval aki tetszik:D...és máris nem arra gonolsz:) nekem ez midnig beválik :))
2011. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
vagy azzal a lánnyal* :D az utcsó voltam
2011. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz. Velem is előfordul, hogy olyan, mintha ott lennének. Háttal ülök a gép előtt a szobámnak, és sokszor hátrafordulok, mert rossz érzésem van. Ha imádkozol, Isten segít, és utána jó lesz. Egyébként én is szoktam fehér gyertyát gyújtani, többet is.
2011. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
az utolsoval egyet értek énis szoktamhátrapillantgatni és imádkorzi is szoktam met katolikus vagyok de nekem kopogás árnyék és hangok nem szoktak leni csak roszérzésem van és gyertyát se szoktam gyujtani csak azt érzem h figyelnek:'(
2011. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
teljesen normális.biztos vagyok benne hogy mindenki esett át ilyen korszakon:) és ez elő is fog jönni de van h elmúlik..:)
2011. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Velem rosszabb történt. A nagyszüleim halála után a lakásuk teljesen üres maradt és egyszer-kétszer azt vettem észre, hogy az addig könnyen nyíló ajtók alkalmanként teljesen beragadtak és szóltam a nagybátyámnak, hogy nézze már meg, azt mondta, hogy nincs azokkal semmi probléma, ezután néhányszor vele is előfordult nem csak az én jelenlétemben,ezután tüzetesen átvizsgálta, hogy nincs-e valami ami miatt megszorul, és láss csodát csapkodás ellenére sem szorult.


Később néha átküldtek hogy tegyek be, illetve vegyek ki ezt-azt a fagyasztóból... stb. aztán kezdődött az ajtó visszarúgás: Egyik alkalommal a hátsó ajtón próbáltam bemenni és teljes szélcsendben 10-20 centire akadály nélkül nyitottam az ajtót, majd mintha belerúgtak volna

és visszacsapódott úgy, hogy a vállamat találta el és akkorát ütött, hogy a földre estem (nem kell mondanom, hogy a vállamon keletkezett egy hatalmas zúzódás)

ezután amikor a következő próbálkozásnál bármilyen ellenállás nélkül bejutottam mögöttem csapódott az ajtó és bármekkora erőt próbáltam meg kifejteni nem akart kinyílni, teljesen pánikba estem, majd az első ajtóhoz rohantam amit miután kizártam, szintén nem akart kinyílni egy darabig, majd miután kijutottam jó ideig nem közelítettem meg a házat, majd később ezek a jelenségek abbamaradtak.Hozzáteszem a nagyszüleim szenvedéssel teli hónapokat vártak a halálra, amikor haza hoztuk őket pár napra a kórházból az ajtókat mindig bezárták mivel a rokonok és az ismerősök naponta többször is megakarták látogatni őket, ezért nem tudtak pihenni, illetve nem akarták, hogy abban az állapotban lássák őket.)


Utóirat: Nem feltétlenül hiszek a parajelenségekben, mindenre van logikus magyarázat, még ha a magyarázat meg is haladja a mi értelmi korlátainkat.

2011. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, érdekes amit írtál.


amúgy énis vagyok ugy sokszor, hogy mintha nem lennék egyedül. Érzem hogy valaki van velem a szobába vagy ahol éppen vagyok.

De ez inkább akkor fordul elő amikor egyedül vagyok otthon.

2011. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is előfordul az ilyesmi de nem feltétlenül félelemmel tölt el van amikor kifejezetten jóérzésem van én amúgy hiszek a szellemekben és a parás jelenségekben de istenbe nem és fogalmam nincs hogy miért.
2011. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!