Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Problémáim vannak. Válaszolnát...

Problémáim vannak. Válaszolnátok komolyan kérlek? :S

Figyelt kérdés

1. Szinte nagyon erősen érzem az aurákat és látom is. Vagy csak káprázik a szemem?? kérlek segítsetek!

2.Olyan klausztrofóbiám és sötétségfóbiám van hogy még nappal se merek WC-re menni bazárt ajtóval, este meg főleg.

3.Egy éjszaka(ezt most tényleg komolyan mondom) elaludtam és utána kb. 1-2 kor felkeltem mert hugyoznom kellett. Persze nem mentem ki a 2 problémám miatt, ezért maradtam az ágyban és kussoltam. Még most is parázok miközben ezt írom, noss. Az történt hogy mikor elkezdtem elaludni olyan hangokat hallottam percenként/félpercenként hogy iééééééééééééééééé iéééééééééé de mosr komolyan nagyon paráztam. És még a tetejébe hogy a lépcsőházból sikítást hallottam. ez kb. 9éves koromban lehetett. Most 11 vagyok.


2011. júl. 5. 16:55
1 2 3
 21/22 bromkrezol ***** válasza:
Létezik olyan szembetegség, amikor a szemüregben megnő a nyomás, emiatt színes, szivárványszerű körök jelennek meg. Ezt okozhatja vérnyomásprobléma is, valamint oxigénhiány. A félelemről: néztek egy csomó vacak filmet, és ennek megvan a hatása. Kb. ennyi idős voltam, mikor először megengedték a szüleim, hogy egyedül kint maradjak éjszakai horgászatra, a folyóparton. Na, ott összefostam magam a félelemtől. Mindenféle hang, nesz, zörej. Aztán rájöttem, hogy ezek állatkák, és nem akar engem senki megenni. Mikor a lámpa fényében megláttam a kis fehér hasával a pockot, hogy ez lenne az a rém, és a bakcsó, meg az őzbak a szörny,...
2011. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy olyat láss ami nincs. Az emberek körüli hőkiáramlást vagy kipárolgást, esetleg minimális elektromos potenciált mérni lehet, de látni nem igazán. Persze a kipárolgás néha télen látszik:-))

A szemeddel viszont lehet baj. A szorongásid miatt is emelkedhet a vérnyomásod, képzelődhetsz is. A szembetegség vagy vérnyomás ingadozás miatt káprázó szem még rátehet egy lapáttal a szorongásaidra.Sőt. Utóbbi miatt tényleg egy pszichológus kellene(nem para, hanem igazi aki rendes egyetemet végzett) és jó lenne ha elmennél szemészhez is meg belgyógyászhoz , megnézetni a vérnyomásodat. Esetleg neurológus is befuthat a képzelődéseket, szemkáprázást vizsgálandó.

2011. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!