Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Problémáim vannak. Válaszolnát...

Problémáim vannak. Válaszolnátok komolyan kérlek? :S

Figyelt kérdés

1. Szinte nagyon erősen érzem az aurákat és látom is. Vagy csak káprázik a szemem?? kérlek segítsetek!

2.Olyan klausztrofóbiám és sötétségfóbiám van hogy még nappal se merek WC-re menni bazárt ajtóval, este meg főleg.

3.Egy éjszaka(ezt most tényleg komolyan mondom) elaludtam és utána kb. 1-2 kor felkeltem mert hugyoznom kellett. Persze nem mentem ki a 2 problémám miatt, ezért maradtam az ágyban és kussoltam. Még most is parázok miközben ezt írom, noss. Az történt hogy mikor elkezdtem elaludni olyan hangokat hallottam percenként/félpercenként hogy iééééééééééééééééé iéééééééééé de mosr komolyan nagyon paráztam. És még a tetejébe hogy a lépcsőházból sikítást hallottam. ez kb. 9éves koromban lehetett. Most 11 vagyok.


2011. júl. 5. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Mindent elhiszek, szóról szóra, ahogy írod. csak azt nem, hogy 11 éves vagy. Ha netán mégis, akkor lehet, hogy minden bajod van drága szívem (főként az élénk fantázia, ami abszolúte nem baj, de ebben a korban okoz ilyeneket), viszont vigasztaljon, hogy a helyesírásod és a fogalmazásod olyan hibátlan, hogy abból már meg tudsz élni a mai világban, ha ügyes vagy. Ha ehhez a fantáziádat is hozzáadod, Te lehetsz a második Rowling. Gondolom, tudod, kiről beszélek:-) Az aurát én is látom, pedig nagyanyád lehetnék, nem akkora dolog az, ugyanis van, akinek megy magától, van, aki megtanulja, nem ördöngösség. Örülj neki, sok "rossz színűt" elkerülhetsz. Ha 11 évesen tisztában vagy az auralátással, a klausztrofóbia szó jelentésével és más hasonlókkal, vagy zseni leszel vagy nagy mesemondó. Úgyhogy no para, csupa pozitívum. Ja, a félálom határán nagyon riasztó hangokat tud produkálni az ember agya, főleg, ha az a híres fantáziája nem tud elaludni a gazdájával együtt. Gyujtsd fel a lámpát, hagyd nyitva a wc-ajtót és ne tartsd vissza a pisilést, mert az viszont káros - az auralátással ellentétben:-)
2011. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj Anyukádnak erről. Nem ártana pszichológust keresnetek.
2011. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Szomszédszobában szamarat basztak.
2011. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

jajj hagyjátok már szegényt :D

Rengeteg ember fél a bezárt wctől barátnőm suliba sem mer úgy elmenni,hogy teljesen becsukja,résnyire mindig nyitvahagyja. Nekem hálaazégnek semmi problémám nincs ilyennel. De a sötétben én is félek ezért ha kimegyek a konyhába minden utamba eső villanyt felkapcsolok. PEDIG! nem hiszek se szellemekben se segédfogalmamsincsmilyen őrültségekben.

Talán kinősz,talán nem. Van olyan aki felnőtt korában is fél bemenni egy szűk helyre vagy fél a sötétben. Jah és ha az ember fél sok mindent beképzel magának ami nem igaz csak ő annak hiszi. Remélem segítettem. :)


14L

2011. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ja az aurát pedig valószínűleg kinövöd

(bátyám is látta mikor kicsi volt,ma már nem :))

2011. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
az van hogy a fura hangokat az étkezőből hallottam a sikítást meg a lépcsőházból. nem lakik Marcsi néni mert ő volt itt mert elköltözött na meg rézfaszú baglyot se tartunk x) az aurákat olyannak látom hogy hát.. nem lehet elmondani de olyat látok hogy ilyen különböző színekben az emberek körül mintha egy ilyen halványan fénylő kis izé lenne körülöttük. Szall nem lehet elmondani :/
2011. júl. 6. 10:09
 17/22 A kérdező kommentje:
Jah, és köszi a megnyugtató válaszokat :))
2011. júl. 6. 10:13
 18/22 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyerekek 3 éves korukig látják az aurát, ami általában elmúlik. Lehet, hogy ez nálad megmaradt. Egyébként olyan is van, hogy valaki tisztánhalló. Keress rá, mit is jelent ez pontosan.
2011. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A haveromnak is ugyanezeket mondta. Az egyik reggel az anyja talált rá az előszobában. Az orvos azt állapította meg, hogy szívrohama volt. De vajon mit láthatott ami a szívrohamot előidézte nála? Sajnos már nincs az élők közt. :(
2011. aug. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Won ***** válasza:

Szia!

Minden embernek látod az auráját?

És mindnek csak ilyen vékony?

Mert akkor szerintem nem auráról van szó hanem, csak a szemeddel, vagy a fényviszonyokkal van baj, mert az aura nem egy 1-2 centis átlagosan.

A lépcsőházban meg, ha csak egyszer hallottad a sikolyt, akkor valószínűleg reális magyarázat van rá. Majd, ha visszatérő jelenségként észleled, akkor kell más magyarázatot keresnünk.


Ne félj, Won!

2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!