Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek miért szólalt meg?

Szerintetek miért szólalt meg?

Figyelt kérdés
Pár napja délután felfigyeltem egy hangra. Kis idő múlva rájöttem, hogy az "I love you"-t mondó kis szőrmókom az. (ha megnyomod a hasát, akkor mondja) Kerestem, hol van, de nem láttam sehol, valahonnan az asztalom aljának a környékéről jöhetett. Aztán arra gondoltam, hogy lehet hogy a tesóm nyomogatja odalent, megkérdem tőle, de nem ő volt. Utána egy darabig nem foglalkoztam vele. Este amikor felmentem a szobámba nem hallottam a hangot, viszont egyszer csak arra gondoltam, milyen jó hogy nem hallom, és akkor megszólalt. Nagyon megijedtem. Elmeséltem másnap a nővéremnek ( egy szobába lakunk, csak nem volt itthon estig), és mondta hogy amikor aludtam ő is hallotta a hangot, és amikor elkezdte keresni, elhallgatott, amikor nem kereste akkor megint megszólalt. Ő is frászt kapott. Szerintetek Szellem lehetett, vagy esetleg beragadt, vagy valami rajta volt és benyomta? Vagy mi lehetett? (Mellesleg nem ott kellett volna lennie az asztalomnál.)
2011. jún. 16. 16:17
1 2
 1/14 Won ***** válasza:
89%

Szia!

Érdekes és kicsit ilyesztő egy dolog.

Most az a jó ötletem támadt, hogy először az evilági ötletemet mondom, hátha tényleg nem szellem.(ezt ritkán teszem)Keresd meg azt a szőrmókot és tüntesd el a szobádból!Jó messzire!

Ha ezután is történik valami, akkor majd segítek máshogy!


Üdv: Won

2011. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elem rosszalkodik. Érdemes kivenni belőle az elemet vagy időközben megnézni mert kifolyhat belőle és tönkre teszi.

Egyszer gyermek koromba az öcsém elemes autója indult el éjszaka, mostanában pedig a fiam játék mackója kezdett el énekelni.. hát mit ne mondjak hirtelen én is megijedtem mivel egyedül voltam otthon.

De egy biztos! Nem a szellemek csinálják. Elem problémája van!!!!

2011. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg az elemmel lesz a gond! Kerítsd elő a szőrmókot és tüntesd el!
2011. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egész biztos, hogy az elemmel van gond, velem is volt ilyen, csak nekem plüsskutya volt és a merry christmast zenélte, és nekem is egyszer csak megszólalt, de aztán még párszor, végül kivettük belőle az elemet, és azóta csönd van....
2011. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Okés, megkeresem és megnézem az elemet, lehet hogy tényleg az a baja. ( Meg el is tüntetem, hogyha megtalálom )
2011. jún. 16. 17:33
 6/14 anonim válasza:
100%

Elem csak akkor okoz gondot ha belefolyik belőle a cucc az elektronikába.

Ami nem túl gyakori. Valószínűbb hogy a mikrokapcsoló(többnyire ilyenekbe az van)érintkezője,rúgója eltört vagy elmozdult. Aztán pl hőtágulástól is simán zárja az áramkört.

2011. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző válaszokban megfogalmazódott minden. Egyetértek velük, ne aggódj, nem szellem!:)
2011. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
48%
Mennyi embernek rossz a lelkiismerete... Mert csak azok ijedeznek a váratlan eseményeknél... Ajjaj...
2011. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Igen.A kérdésedre a válasz,igen!"

Meet Joe Black

2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hmmm...Majd ha nincs benne elem, és még mindig dumál, NA akkor szólj nekünk :P
2011. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!