Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok furcsának, hogy...

Nem tartjátok furcsának, hogy márc.15-én egy német németül szólalt fel az MSZP ünnepségén?

Figyelt kérdés
Március 15-én.... német....
2011. márc. 17. 06:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez is csak egy gyenge húzás Senkiházy-tól. Igazából ezzel elismerték, hogy a német szociáldemokrata képviselő egyedül nagyobb ellenzék tud lenni (lásd brüsszel, médiatörvény), mint az egész MSZP. Én mindig is felháborítónak tartottam az aktuális politikát egy nemzeti ünnep beszédébe vinni, de a szociknak csak erről szólt... A médiatörvényt ellenezni és pofázni, pedig 8 év rombolás után illene már kicsit a sarokban kussolni egy kicsit.


OFF: Mikor fog a baloldal egy értelmes vezetőt választani? Mert ez az ember egy vicc :)


Styloo

2011. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én lepődtem meg, amikor március 15-én egy német kezdte el kioktatni a tömeget...
2011. márc. 17. 07:23
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Német=/=Osztrák


Ennyit legalább tudhatnál történelemből...

2011. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A nyelv ugyanaz és ugyanarra emlékeztet.
2011. márc. 17. 09:41
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

"A nyelv ugyanaz és ugyanarra emlékeztet."

Nagy marhaságot beszélsz! Mi köze a nyelvnek a konkrét történelmi eseménynek? Ne beszéljünk magyarul csak azért, mert Szálasi vagy Rákosi gazember volt?

2011. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy olyan döbbenetesen ostoba kérdés, hogy a garázsunk távirányítójával kellett újraindítani a szemhéjam megfelelő mozgását, annyira fennakadt.

Hogyan kellett volna megszólalnia, szabolcsi tájszólásban?

2011. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Akkor Amerikában Július negyedikén is csak Louisianai tájszólással lehetne csak felszólalni, mert a kulturált beszéd az angolokéra emlékeztet. Vagy a kelet-európai rendszerváltások megemlékezésén nem szólalhat fel bolgár, mert a beszéde hasonlít az oroszhoz.


Ennyire azért ne rágjuk a szart!

2011. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Az egész magyar baloldal és az MSZP önmagában egy vicc.
2011. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
ugye tudod, hogy ez a marcius 15. dolog egesz europara hatassal volt. nem csak a magyaroknal tortent valami 1848-ban
2011. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Úgy van, 1848-ben többek között a németeknél is forradalom volt.
2011. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!