Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok furcsának, hogy...

Nem tartjátok furcsának, hogy márc.15-én egy német németül szólalt fel az MSZP ünnepségén?

Figyelt kérdés
Március 15-én.... német....
2011. márc. 17. 06:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, azért ennyire nem kell a hisztéria. Anno a suliban, az '56-os megemlékezésen egy nyíltan kommunista(és nem titkoltan magyarellenes) orosz gyerek olvasta fel a beszédet. Akkor sem acsarkodott senki, mivel tudtuk, hogy nem ő a felelős a történtekért.

Egyébként '48-ban még Bécsben is volt egy kis csetepaté. Ehhez még hozzávehetjük, hogy a szóban forgó személy német volt. Az osztrákok amúgy is annyira cudar emberek, hiszen '56 után befogadták a sok menekültet...

2011. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

De azért egyszerűen FELHÁBORÍTÓ, hogy idejön egy német, MEGEMLÉKEZIK a forradalomról, és nem tanul meg magyarul! Kötelezni kellene minden ide látogatót, hogy a határon történő belépésnél mutassa fel az egy évnél nem régebbi nyelvvizsga-bizonyítványát!


Mégiscsak disznóság, hogy az a csóró, alig 82431390 német egy büdös szót sem beszél magyarul (tisztelet annak az egy-két kivételnek), hát azt gondolják ezek, hogy ennek a 9986000 magyarnak kellene megtanulni külföldiül???


Ássuk el a németeket!


Pedro

2011. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:17


miért kéne az idelátogatónak megtanulni magyarul, ez az ország azért világviszonylatba egy pórfészek ...

2011. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy német nem biztos, hogy beszél kínaiul.
2011. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

És azt nem tartod furcsának, hogy a nagy magyarvédő Jobbik megünnepli a nácik kitörési kísérletét Buda várából?


Nácik kitörését...akik megszállták az országot, és Donhoz küldték a 2. magyar hadsereget...


Nos?

2011. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

13:20:


Bocs, de.... Humorérzék terén nem vagy nagyon eleresztve... :-D


Pedro

2011. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

Kit emlékeztet a német nyelv valamire? Van olyan ember az országban, aki átélte a 48-as forradalmat? Ne vicceljünk már, kérdező szerintem alig múltál 14.


Nem a nyelvhasználattal van a baj, hanem, hogy erről szól nekik az ünnep, hogy ócsárolnak, médiatörvényeznek, díjakat adnak át szoci újságíróknak.

2011. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért, milyen nyelven kellene felszólalnia egy németnek? Oroszul? Japánul? Arabul? Hát akkor?
2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dick Esmen ***** válasza:
100%
De valóban.Éppen arra jártam(véletlenül körülnéztem az összes megemlékezésen) és látom hogy Martin Schulz lép a mikrofonhoz.Na,gondoltam,elkezd szanszkrit nyelven beszélni.DE NEM!JÖTT A CSODA!Németül beszélt!EGY NÉMET NÉMETÜL BESZÉLT!DÖBBENETES!
2011. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én még azt is furcsállom,hogy az RTL március 15 -én este a Hazafi című filmet sugározta...
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!