Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szólalt már meg éjszaka a...

Szólalt már meg éjszaka a lézésfigyelőd? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi rendszerességgel, és nem csak éjszaka hanem nappal is. Nagyon erős refluxos volt a babám, így ha mélyen aludt, akkor könnyebb volt nem venni levegőt, mert akkor nem fájt neki.

Szerencsére a légzésfigyelő 15 mp múlva visít , így volt hogy ő arra fel is ébredt, vagy nekem kellett megráznom.Amikor bennt voltam semmi gond nem volt, csak ébresztettem ennyi. Viszont egyszer kinnt voltam épp, jött a postás, és meghallottam mert van bébiőrzőnk, de mire beértem már be volt lilulva, akkor fújnom kellett, felfordítani meg ilyenek, akkor épp a hányás miatt volt gond. Akkor úgy éreztem ez a poklok pokla, viszont ha visszagondolok hatalmas találmány, és mivel időbe csipog nem kell túlzottan sokmindent tenni, ha a közelben van az ember. Ha meg épp bennt voltam mellette, és már láttam, hogy sárgán villog, akkor kicsit megsimogattam, vagy fujogattam, hogy ébresztő levegőt tessék venni.

2011. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos a kislányom,és kétszer szólalt meg. ebből egyszer felébredt a sípolásra,a másik alkalommal meg felráztam,hogy sírjon fel!
2011. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2.5 hetes, de már két éjjel is előfordult.

Igaz, csak egyet csippant, ami nem jelent még nagy bajt, de rohantam, és megráztam picit, akkor hirtelen felszuszogott. Azóta a frász tör ki, ha a férjem azt akarja, aludjon velünk. Ott köztünk ugye nincs figyelő.

2011. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első 1-1,5 hónapban többször is becsipogott éjjel a riasztó, de egyik alkalommals em volt gond. Igaz, a legelső alkalommal meg se néztem, hogy jogosan csipog-e, hanem, egyszerűen megráztam picit a babámat, amire ő felébredt és szörnyű sírásba kezdett. Néhány éjszaka után rájöttünk, hogy nem elég érzékenyre állítottuk az érzékelőt. Mivel a babócánk nem volt túl nagy, gyanítom, hogy az apró mélyalvásos lélegzetvételeit nem érzékelte. Amikor a legérzékenyebbre állítottuk, onnantól nem volt gond.
2011. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!