Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Melyk az a kristály vagy kő...

Melyk az a kristály vagy kő ami energiát bocsájt ki?

Figyelt kérdés
Vagy lehet vele gerjeszteni az energiát és feltudjuk tölteni vele az energiamezönket? létezik ilyen?
2011. márc. 31. 09:27
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
9%
Én nem kristályt vagy követ mondanék, hanem az Amega Global egyik termékét, az AMwand-et, vagy az AMpendant-ot. Az egyik egy golyóstollhoz hasonló szerkentyű, a másik egy nyaklánc. Folyamatos energiakibocsájtással rendelkeznek, és emellett még nagyon sok hasznos dolgot is tudnak. Nekem abszolút bevált mind a kettő, már több hónapja használom.
2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem bocsájt ki energiát, max bomlás közben sugároz. Legalábbis oktatási intézményekben erről nem tanítanak, kutatók nem kutatják, tudományos lapokban nem írnak róla. Néhány szélhámos persze próbál eladni jó pénzért gyógyító energiát sugárzónak mondott kavicsokat vagy mégtöbbért megosztják tudásukat.


Itt a ceragem jade köves masszázságyakat árul 800.000ft-ért, de ahol a jade kő olyan gyakori mint a fű, ott érdekes módon nem épül köré misztikum és max dísznek használják (DK-ázsia, Új-Zéland).


Egyél rendesen normális kaját, pihenj eleget és láss csodát "feltöltődsz".

2011. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

ma 11:01

Na de a kövek varázsa az többröl szól szerintem,hissz az idök kezdete óta jelen vannak,sokkal régebb óta léteznek mint mi,ha ők beszélni tudnának,mit láttak már a történelem folyamán,na ebben rejlik a misztikum,a megfejtésükben..Van is egy ilyen könyvem: [link]

2011. márc. 31. 11:10
 4/30 bix ***** válasza:
69%

rádium...


attól még hogy valami öreg nem sugároz energiát. varázslatnak nem vazázslat egy darab kő kialakulása emberek számára elképzelhetetlen hosszú. de akkor most a tiszavirág nevű rovar szerint meg mis is sugárzunk és energiát bocsájtunk ki, mert ő egy napig él, mi meg akár 100 évig is? nemár. bár mindenki abba menekül amibe tud. van aki a piramisoknak tulajdonít energiát, van aki az ufókban hisz, te a kövekben...

2011. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

ma 11:24

Igazad van,csak fantáziálok itt..

2011. márc. 31. 11:27
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire gondolsz, de az egyik, ami feltölt, az olyan kövekből készült ékszer, amit vulkáni kőzetből csinálnak.


A másik, amire gondolhatsz, a hegyikristály.

2011. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Sokan emlegették már a hegyikristályt ilyen téren,de nem tudom melyk az igazi és melyk a hamis,illetve ha nem érzek semmi energiát belölle,akkor honnan tudom hogy az a kő kell nekem?
2011. márc. 31. 13:41
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

"Na de a kövek varázsa az többröl szól szerintem"


Nade neked fogalmad nincs a fizikai kémiából nekem meg az a szakom, akkor vajon melyikőnk ért hozzá? Miért van az hogy egyetemeken tanult dolgokra te azt mondod hogy smafu pláne olyanról ami százezerszer bebizonyosodott már!Nem bocsáthat valami energiát úgy hogy az nem mérhető! Látszik hogy fogalmad nincs alap kémiáról nem tudod mi a hegyikristály pld.Mikor adnak egy korrekt jó választ akkor te ismeret nélkül megkontrázod mikor fogalmad nincs róla.Nem tanulni kellett volna inkább mint ismeret nélkül állítani blődségeket?

2011. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
TANITS MESTER!
2011. márc. 31. 14:12
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Észérvekkel jövő emberek mindig lepontozódnak az ezotéria témakörben. :)


Egyébként a kövek nem is annyira régiek, a hidrogén mint legelemibb elem legalább 3X idősebb minden kőnél, mégsem árulnak sugárzó hidrogénpalackokat. + a kőzetek sem olyan régiek, átalakulnak folyamatosan, föld mélyén keverednek, átalakulnak.


Egyébként van valami műszer vagy akármilyen módszer, ami méri a kövek sugárzását? Pl eszíneződik valami a közelében, vagy bármi laikusok számára is hihető dolog történik (az hogy "érzem a sugárzott energiát" az nem annyira bizonyító erejű).


De legyen, mi tankönyvek és wikipedia által agymosottak tudatlanok maradunk és nem veszünk a holdfény webshopban 30.000 forintért energiakavicsokat és 50.000 forintért energizált hegyikristályt :)


(11:01 voltam és még mindig azt tanácsolom, hogy pihenj többet és táplálkozz normálisan a valódi frissességért.)

2011. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!