Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ebben a hónapban már a harmadi...

Ebben a hónapban már a harmadik kisállat hal meg a lakásban. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 12:11
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Több választ nem írok,1-2 értelmes válaszolón kívül ide csak betegek írtak.Nem értik a kérdést,sajnálom hogy ilyen taplók vannak a gépek előtt.Undorító,hányingerek.

Kár,hogy kérdést nem lehet kitörölni.

2011. ápr. 2. 18:03
 32/40 anonim válasza:
ha a többi kisállatod rendben van, akkor valószínűleg csak véletlen, vagy még a kisállatkereskedésben elkaptak valamit
2011. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Válaszoló!Felpontoztalak!
2011. ápr. 3. 10:55
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

"Járjon mindegyik ide író paraszt úgy,mint az állatok.."


Azért ez kicsit durva volt, nemgondolod? Állatokat és embereket ne vegyél már ugyanazon a szinten! Mit gondolsz te magadról? Írtál ide egy kérdést, benne van hogy van aki elvicceli, de ha ezt nem birod akkor menj el személyesen valami asztrológushoz vagy jósnőhöz vagy tudom is én kihez!!!Meg lehet gondolkozzál, ha betegek voltak az állatok előtte akkor lehet még az állatkereskedésben kaptak el valamit, és nem pedig te vagy az akármid van megátkozva...Nem kell mindenbe mindent belemagyarázni. Tény hogy vannak vírusok, baktériumok stb.. amik okozhatják azt hogy szegény kis 3 állatod kipurcant. De embernek ne kívánj ilyet te idióta!!!

2011. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
53%

Kérdező!

Ne törödj a bunkókkal,én értem a kérdésedet.Azt írod,hogy régebb óta betegek voltak,így ebből következik,hogy nem az állatkereskedés a hibás,nyílván már évek óta Nálad voltak.De nem is értem,hogy ennyi hülye van,aki nem tud olvasni?Buták mint a tök,csak írogatnak mindenféle bántó dolgot,sajnálom hogy ilyen emberek léteznek.Igenis ezeknél a válaszolóknál, még egy hangya is többet ér!

Amúgy a kérdésedre a válasz,szerintem is misztikus hogy ilyen egymás után haltak meg,nagyon sajnálom a helyzetet,kívánok Neked mielőbbi megnyugvást!

2011. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!

Felpontozlak,Te legalább értelmes vagy!!

2011. ápr. 3. 14:51
 37/40 anonim ***** válasza:

Szerintem se foglalkozz ezekkel a bunkókkal.Unatkoznak kínukba már nem tudnak mit kezdeni magukkal és inkább másokat provokálnak.

Ez érdekes eléggé hogy egyszerre haltak meg :/De szerintem vannak hasonló esetek.Googlen nézz utána:)

2011. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked Kedves Utolsó Válaszoló!Végre egy értelmes ember! Nagyon örülök hogy letelt a március,van még 1-2 állatkám,remélem mostanában már nyugi lesz:-)

Szia!

2011. ápr. 5. 20:38
 39/40 anonim ***** válasza:
Én a macskákkal voltam í, hogy elment egyik a másik után:( Azt mondták h rosz a kisugárzásom és nem birták , Ne tartsak kis állatot:==== Most megint kaptam egy cicát ,,, Nem jön elő ha itthol vagyok ! Lehet érez valami? Az biztos h vannak fura esetek, pl ha mégi előjön aznap engem elvisz a mentő mert roszul vagyok / asztma/ ... hát enyi
2011. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Teljesen átérzem a helyzetedet!
2011. ápr. 14. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!