Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ebben a hónapban már a harmadi...

Ebben a hónapban már a harmadik kisállat hal meg a lakásban. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 12:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod, hogy kell tartani őket? :)
2011. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nagyon sajnálom, hogy így jártál :(

Amíg nem tudod mi volt a bajuk, szerintem ne szerezz be újabb állatokat. Csak tovább szomorkodnál.

2011. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
Lehet valamilyen mérgezés. Azbeszt, higany, akármi.
2011. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Nem etetted/itattad oket?
2011. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Megírtam,hogy betegek voltak,állatkereskedésből lettek véve,lehet beltenyésztettek voltak.Nem ez a kérdés,a többi állataim jól vannak.

Az a kérdés,hogy mit jelent,hogy egy hónapon belül 3 is meghalt?

2011. márc. 27. 19:41
 16/40 A kérdező kommentje:
De hiába is írok,mert a legelső Válaszolón kívül,(aki érti a problémámat,és nem hiszi azt, hogy nem etettem őket),a többi válaszoló nem is értem miért ír ide.
2011. márc. 27. 19:43
 17/40 anonim válasza:

"Lehet valamilyen mérgezés. Azbeszt, higany, akármi."

talán ez sem hülyeség, nem értek hozzá de lehetnek ilyen anyagok amiből a ház épült, ha régi házban laksz ennek se érdemes utánanézni.

és írták hogy huzatos lehet a lakás, vagy szénmonoxid mérgezés, szóval ha nem sűrűn van nyitva ablak akkor nézesd meg a gázberendezéseket, ha pedig sűrűn, akkor talán az a baj.

de amúgy szerintem az a legvalószínűbb hogy csak véletlen.

2011. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 28. 10:14
 19/40 homo ludensz ***** válasza:
Az sem ártana ha egy radiesztéta kimérné a lakásodat.Tudom ez kretén elnevezés /radiesztéta/ de nem én találtam ki.Geopatikus és az élő szervezetre káros mesterséges/elektronikus/ sugárzásokat lehetne keresni és ha van akkor levédeni a madár kalitkáját,de a te éjszakai nyugvóhelyedet sem ártana vagy az íróasztalod stb. helyét.Ne feledd egy 60-70 kilós ember is évekig elviseli majd megbetegszik.
2011. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!!
2011. márc. 30. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!