Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ebben a hónapban már a harmadi...

Ebben a hónapban már a harmadik kisállat hal meg a lakásban. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 12:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy öregek voltak? Esetleg huzatos helyen voltak és megfáztak? Egyáltalán milyen állatokról van szó?
2011. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szia!

Külön szobában laktak,egy madár,két rágcsáló.A két rágcsáló már régebb óta beteg volt,a madár pedig halála előtt egy héttel lett beteg.

Arra lennék kíváncsi,hogy miért egymás után haltak meg,ez mit jelenthet?Az egyik hónap elején,a másik rá 5 nap múlva, harmadik meg sajnos ma.Sok azért már ebben a hónapban ennyi veszteség..

2011. márc. 25. 12:40
 3/40 A kérdező kommentje:
Fiatalok voltak még,a rágcsáló még élhetett volna 3-4 évet is.
2011. márc. 25. 12:41
 4/40 anonim ***** válasza:
85%

szerintem rontas van rajtatok. szivesen leveszem, 8000 HUF paypalon elutalva dijert.


Utana meglasd, csak ugy hemzsegni fognak a kisallatok korulotted.

2011. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
30%
Nem rajtatok van a rontás, hanem a pénzeteken. Annak tipikus jele a kisállat-halál. A megoldás: rontásmentesítenem kell a pénzeteket. Ehhez kérlek, vedd fel velem a kapcsolatot, és minden megtakarításotokat (sőt ha tudsz, akkor kérj kölcsön a szomszédtól, barátoktól, rokonoktól is) hozzad egy megadott címre, ott én átveszem, és másnap ugyanott találkozunk, mivel egész estés művelettel lehet a pénzt rontásmentesíteni. Utána nem a kisállataid halála lesz a legkisebb problémád az életben.
2011. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%
etesd is őket!
2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Én csak arra tudok gondolni, hogy a lakással van a baj. Talán hideg, vagy huzatos. Lehet te észre sem veszed, de ők meg betegek lettek tőle. Esetleg valami olyan kaját kaptak, amit nem lett volna szabad adnotok nekik.

Az meg hogy meg hogy mikor pusztultak el nem jelent semmit. Addig bírták betegen szegények :(

2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
- meg hogy
2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
szénmonoxid mérgezés?
2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Kedves Első és Ötödik Válaszoló!


Köszönöm szépen a válaszodat,csak olyan misztikusnak tűnik hogy így egyszerre haltak meg szegények.De akkor nem keresek kapcsolatot a történések között,hanem szép csendben szomorkodom..Mást úgysem tehetek..

2011. márc. 25. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!