Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2x történt meg az,hogy mikor becsuktam a szemem lefekvésnél,egy hang azt mondta,hogy "Nem vagy egyedül"

tisztán kivehetően hallottam,kissé meg is rémített.


2011. márc. 12. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Ha szellemről lenne szó, akkor csak azt tudom mondani, hogy ne félj tőle. Ha tudja hogy félsz tőle, csesztetni fog.


Ha nem szellemről van szó, akkor alvászavarod lehet.

2011. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ennyi ha az ember kimerült és nincs benne erő akár szellemileg is akkor az agya könnyen megviccelheti. Tanács: Ne foglalkozz vele csak aludd ki magad rendszeresen és a hang hogy "nem vagy egyedül" elfog tűnni. :)
2011. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Szerintem azért mondta h híres legyen és viszontláthassa magát a gyakorikerdesek.hu-n most ő van a középpontban.



Am velem is volt már ilyen. Csak én a másik szoba ablakát láttam mikor egyedül voltam otthon.


14/f

2011. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 M@x ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy szellem hozzád kezdett ragaszkodni.

Az utóbbi napokban nem voltak negatív érzéseid?

Esetleg jött új ismerős az életedbe aki rád "ragaszthatta"?

2011. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat,utolsó,hát voltak negatív érzéseim mostanában.régebben volt,hogy szinén becsuktam a szemem,és egy magas fekete alak állt előttem,éreztem,hogy nem jó szándékkal...de bátyám is mondta,sokszor van olyan érzése a szobájában,hogy vki.figyeli."rámakasztotta vki".ezt pontosan,hogy érted?

melóhelyemen van.pl egy elmebajos nő,hajlamos gonoszkodni az emberekkel,papírja is van róla,hogy nem százas.és egy jó fél éve alám kavarta a sz..t,én meg kiálltam magam mellett,és azóta utál.

2011. márc. 15. 08:26
 16/21 M@x ***** válasza:

Lehet hogy a nővel nem az a baj, hogy nem százas, hanem van valami olyan dolga amitől félnek tőle az emberek.

Lehet, hogy ő akasztotta rád a szellemet, mert hát írtad, hogy utál téged.

2011. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Valszeg a nő egy macskanő, egy félelmetes átok sújtotta nő, aki amikor az óra megüti a 24:00-át átváltozik macskanőre, és minden éjjel megöl egy embert. Viszont mielőtt megölné az embereket az előtt 1 évig rémisztgeti őket, pont azzal a mondattal, hogy "nem vagy egyedül", mert ő is ott van, és azt akarja hogy megőrülj, a sötét árnyék meg az Ő árnyéka volt, amikor megpróbált meggyilkolni, épp ment a szobád fele, de észrevette, hogy észrevetted és gyorsan elfutott. Szóval a megoldás:

Torlaszold el az összes ablakot a házba, meg az ajtót.

Bár igaz, az sem hat, mert ő egy misztikus lény, és képek gázzá, meg folyékonnyá változni, így bejuthat.

Az utolsó megoldás, ha ez sem válik be, akkor gyorsan köszönj el szeretteidtől.

A végső megoldás: (finálé)


Tegyél úgy, mind ha aludnál, de előtt hagyd nyitva az ablakot, akkor biztos ott fog bejönni, egy kötéllel támaszd meg, és amikor bejön, figyeld a falon az árnyékot, akkor húzd meg a kötelet, hogy az ablak ledőljön, és legyen nálad valami eszköz, pl: kés, és harcolj vele!!!

De vigyázz, mer ő nagyokat tud ugrani, és nagyon nehéz megölni!!! Ja és rakj egy kamerát a szobába, ne hogy már lemaradjunk a csatáról :D:D:D:D

Hajrá, szurkolok!!!

2011. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó nem semmi kis tervet meséltél itt el nekünk, :) de az uccsó ötlet szerintem egész jónak hangzik. :) Nincs igazam kérdező? :)
2011. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

persze:D

köszönöm Bodri Tominak ezt a remek tervet,ki fogom próbálni:D

2011. márc. 15. 18:38
 20/21 A kérdező kommentje:
*Bodor,bocsi.
2011. márc. 15. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!