Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokat kérném valamiben! A barátnőm látja az emberek auráját, sőt a színűket és azok változását is! Én eleinte féltem tőle, hogy ez esetleg valami gonosz műve lehet, mert én nagyon is hívő katolikus vagyok, és fogalmam sincs mit jelenthet ez. Isten ajándéka, vagy a gonosz mesterkedése?

Sokszor volt már, hogy elmulasztotta a rosszkedvemet, feltöltött energiával, mikor majd el aludtam az órákon, stb. Fogalmam sincs mit gondoljak erről az egészről, és közben nagyon is féltem őt!

Kérlek írjátok le a véleményeteket, bármi is az!

17/L


2010. okt. 20. 12:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
mondd meg a barátnődnek kevesebb tv kevesebb drog és több egésséges életmód.. és mostatnól nem a barátnőd mivel orrodnál fogva vezet egy barátnő ilyet nem tesz.. amit te hiszel az csak bemagyarázod magadnak pl feltöltött energiával.. -.- gondolkodj már !!!! ésszerüen inkább keress egy fiut és vele barátkozz te ostoba!!!!!
2010. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A gyermekek például érzékelik az aurát,sőt,a szellemeket is.Nem kell mindent gonosz jelenségnek tekinteni,csak azért,mert tudományosan nem bizonyítható és rejtélyes.Ezen a téren kissé túloz a biblia én úgy gondolom.
2010. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár az jól esett volna, ha nem ostobáznak le... Úgy látszik túlbecsültem az emberek kultúrált válaszadó képességét, példa erre az első válaszadóm...
2010. okt. 20. 13:13
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
kiskoromban én is láttam az emberek auráját és én is megijedtem.minden embernek másmilyen vibrál az egész.az első válaszadóra meg ne is figyelj.a bnődnek nincs semmi baja és nem kell tőle félni.mondjuk úgy hogy ez egy adottság.kiskoromban láttam viszont most így felnőtt fejjel már nem.kár:(
2010. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha feltölt energiával és nem leszív, akkor biztosan nem gonosz ember :)
2010. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mármint mi hülyeség?
2010. okt. 20. 15:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ritka ostobák vagytok a barátnőddel, mind a ketten.

Dehát szükség van bölcsészekre is ebben az országban...

2010. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megint itt vannak az okoskodó szkeptikusok. Mi a fenéért? Cikizni, beszólogatni, ha nem értesz hozzá, nem érted, ne olvad el a kérdést. Menj a humorba.

A kérdezőnek: a barátnőd olyan plusz adottsággal rendelkezik, ami nagyon kevés embernek van. DE VANNAK ILYEN EMBEREK!!! Teljesen normális, csak ritka. Semmiképpen nem fogja rosszra használni. Csak attól kell féltened, hogy az ilyen örök kétkedőknek ne dicsekedjen el vele, mert azok ostobának fogják hinni.

2010. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem rengetek olyan ismerősöm van aki látja az aurákat egyáltalán nem a gonosz műve elvégre nics jó és rossz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!