Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az utóbbi időben nagyon...

Gmara kérdése:

Az utóbbi időben nagyon gyakran van "de ja vu"-érzésem. Mit gondoltok erről a kérdésről?

Figyelt kérdés
Bárkivel ismerkedem, helyzetek, emberek és minden olyan, mintha átéltem volna már ezeket. Egy barátom azt mondta, hogy azért lehet, mert jó úton járok, most fog életem jó irányba változni.
2011. ápr. 4. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Erre általában elfogadott magyarázat az, hogy az egyik szemed előbb észleli az eseményt, így hamarabb történik meg a helyzet feldolgozása az agyban, mielőtt tudatosan is felfognád.


Ehhez hozzá tartozik az intuíció, ami érzékenyebbé tesz, és lehetőséget ad arra, hogy megtapasztald az okkult felvetést:

az idő párhuzamos, minden ami megtörtént megtörténhetett, megtörténik és meg fog történni, egyszerre, egy időpontban zajlik, és néha észlelhető.


Egyébként van igazság az ismerősöd válaszában.

2011. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 BlackSword ***** válasza:
76%
olcsó poén, de mintha már mondtad volna...
2011. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hiba van a mátrixban
2011. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Wake up Neo, the matrix has you!
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lolcsi08 válasza:
képzeld el ilyennek az egész napod én 365 napból 300-on megálmodom a másnapot
2011. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Álmodod????
2011. ápr. 8. 17:48
 8/14 anonim válasza:

Csaak szivat.

Amúgy csütörtökön nekem is durván déja vu-m volt!!!

2011. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem matek órán volt hogy egyszer deja vum volt aztán meg nem sokra rá mégegyszer... szal 2x tuti megtörtént (billegek a széken aztán a tanár oda megy az egyik diákhoz, aztán másiktól kérdez vmit)
2011. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nekem rengetegszer volt de ja vu -m.Komolyan.LEgtöbbször amikor fáradt vagy álmos vagyok.Azt hiszem igen, köze lehet a szemhez.Hogy az egyik szem előbb látja az eseményt mint a másik, de ezt már leírták. :)
2011. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!