Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a bölcsi-, ovi...

Mit gondoltok a bölcsi-, ovi kérdésről?

Figyelt kérdés

Beleolvastam itt egy nagyon csúnya veszekedésbe: Hogy milyen csúnyák, csalók szeme..k azok az anyukák akik terhesen, vagy kisbaba mellett beiratják a nagyobb gyereküket bölcsibe vagy oviba. Nekik nincs hozzá joguk?

Miért nem az államot-, kormányt szapulják amiért nincs több állami ovi,bölcsi? Miért az anyukákat kell elítélni?


2010. ápr. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Na arra a kérdésre én is válaszoltam. Hát a kérdező megválogathatta volna a szavait. Én nem tartom hibásnak, aki beiratja a nagyot kicsi gyerek, vagy terhesség mellett. Ha egteheti, akár protekcióval is miért ne tenné, én is megtenném, ha lehetne!


Én elsősorban az államot tartom hibásnak, mert minden gyerek számára biztositani kellene férőhelyet és nem mondjuk évesen bevenni az oviba, vagy munka nélkül hagyni az anyákat, akik rákényszerülnek arra, hogy otthon maradjanak!

2010. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Amikor valaki aki nálatok bénább, butább, tehetségtelenebb, megkapja előttetek a zsíros, jól fizető állást (csak azért mert rendelkezik a megfelelő helyen ismerőssel) ti meg okosan, tehetségesen stb. gürcölhettek az éhbérért akkor is ennyire meg lesztek győződve róla hogy a protekció meg a sógor-koma-jóbarát dolog igazságos?? Nem hiszem....szerintem ki lennétek akadva...
2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most elmonadnám, hogy állami alkalmazottként sincs protekcióm egyetlen böcsödében sem, 100 ezer forintért gürizek, viszem vásárra a bőröm, vagy rángatnak ki a karácsonyfa alól, a gyerekem szülinapjáról és még sorolhatnám, van lakáshitelem , nincs saját kocsim, hónap végére nullán a számlám stb. Úgyhogy nekem nem kell bemutani, hogy milyen az amikor nincsen. De én a siránkozás helyett igyekszem némi plusz pénzhez jutni, hogy jobb legyen és ki tudjam majd fizetni a gyerekemnek a magánbölcsit, ha szükségem lesz rá, mert ugye államiba nem veszikbe, mondván, hogy állami alkalmazottként jól keresek. Aha, jól, mihez képest, egy minimálbérhez képest viszonylag igen. Ennek ellenére nem hibáztatok senkit sem aki bedja a nagyot, és a kicsive otthon van, ezért nem ők a hibásak!


Első voltam

2010. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
én csak azt kérdeztem nem esne e rosszul, ha kaphatnál mondjuk jól fizető állást és emiatt nem kapnád meg? Hogy jön ide hogy te most mennyit keresel??? Én is 80 ezerért melózok diplomával, nyelvvizsgával, és akkor mi van...
2010. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos dühös lennék, de nem arra aki nálam bénább és jobb munkát kap, hanem arra aki felvette:-( Irigység arra haragudni aki jobban járt mint én. Arra igen haragudnék aki felvette...
2010. ápr. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!