Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2x történt meg az,hogy mikor becsuktam a szemem lefekvésnél,egy hang azt mondta,hogy "Nem vagy egyedül"

tisztán kivehetően hallottam,kissé meg is rémített.


2011. márc. 12. 19:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

a második alkalomnál egy kép jelent meg előttem,miközben csukva volt a szemem,láttam a szobámat,és az ablakból beszűrődő fényben egy mozgó árnyékot.

szóval mit gondoltok,azon kívül,hogy megőrültem?:-) amúgy nem kamu a kérdés.

2011. márc. 12. 19:41
 2/21 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy elbóbiskoltál és csak álmodtad?
2011. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Valszeg valaki megszivat.

Ha nem akkor én félnék.

2011. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát...az a helyzet,hogy szerintem nem voltam még félálomban,mert nemsokkal utána volt,hogy becsuktam a szemem.
2011. márc. 12. 19:45
 5/21 A kérdező kommentje:

19:43

mire gondolsz,vmi szellemi lény akarna tőlem valamit?

nem tudom,hogy van-e okom félni,mert lehet pont azért mondta ez a vki vagy valami,hogy ne féljek,mert velem van segítőként,ugyanis párszor már majdnem asztrálutaztam,csak pont a félelem miatt nem sikerült.

vagy olyan lehet,hogy van egy gonosz lény aki csesztetni akar? és ha van miért tenné,és mit tudna nekem ártani?

2011. márc. 12. 19:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor próbálkozz imával,ha attól eltűnik,akkor gonosz szellemlény lehetett.Sőt,igen valószínű,hogy az.Vagy lehet,hogy kívánságod teljesült és valóban asztrál utaztál.
2011. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ha azt mondta h vigyáz rád akkor nem kell félned :)

de ha mégis nem ő lenne...

sózz be minden sarkot ajtot és ablakot. gyujts gyertyát:)

2011. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez történt tegnap hullafáradtan ledőltem az ágyra pihenni lecsuktam a szemem és akkor meghallottam Michael Jackson This is It című zenéjének egy részletét akkor felriadtam és nem volt ott senki és semmi és mért nem mert fáradt voltam és kimerült. Biztos hogy te is csak fáradt voltál és ezért ébren álmodtál nem?
2011. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

19:58

hehe:)

2011. márc. 12. 20:31
 10/21 A kérdező kommentje:

20:26

ez értem,mert tényleg elég fárasztó a meló agyilag,ez igaz,csak kétszer ugyanaz megtörténik,ugyanazt hallom miért? ez a furcsa.....és tényleg teljesen tisztán hallottam,emlékszem a második alkalommal még ki is volt hangsúlyozva a mondat eleje,mintha nyomatékosítaná,hogy higyjem el és ne kételkedjek:"NEM VAGY egyedül".de legyen igazad,hogy csak az agyam játszott velem,és nem egy macskafejű démon akar s..ggbszúrni a villájával:)

2011. márc. 12. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!