Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokat kérném valamiben! A barátnőm látja az emberek auráját, sőt a színűket és azok változását is! Én eleinte féltem tőle, hogy ez esetleg valami gonosz műve lehet, mert én nagyon is hívő katolikus vagyok, és fogalmam sincs mit jelenthet ez. Isten ajándéka, vagy a gonosz mesterkedése?

Sokszor volt már, hogy elmulasztotta a rosszkedvemet, feltöltött energiával, mikor majd el aludtam az órákon, stb. Fogalmam sincs mit gondoljak erről az egészről, és közben nagyon is féltem őt!

Kérlek írjátok le a véleményeteket, bármi is az!

17/L


2010. okt. 20. 12:31
1 2
 11/13 Neménvagyokaz ***** válasza:

1. aurája mindennek van, le is tudják fényképezni az ember auráját.


2. Az auralátás tanulható, csak nagyon sok ember elnyomja ezt a képességet. Aki nem hiszi annak ajánlom Ted Andrews - Az aura érzékelése című könyvet.

2010. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen,mert én is látom az emberek auráját, de nem csak az emberekét, hanem az állatokét. És ezt nem gyakoroltam, hanem magam jöttem rá, először féltem tőle. De olyan képességekre is rájöttem amiről nem is tudtam: ha nincs az illető egy térben vele akkor is tudok vele beszélni és ő is velem, érezm, amit ő érez...stb. azt mondják hogy telepátia nincs, pedig igen, sőt sok dolgot előre megérzek, néha képekben ugranak be...először féltem tőle és még most is egy picit. De ez nem jelenti azt, hogy gonosz ember lennék!Akkor lennék az, ha ezeket a másik akarata ellen használnám fel akkor tényleg gonoszság lenne.
2010. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem kamu :P én is látom az aurákat, de csak ha nincs rajtam a szemüveg és legalább 10 méterre áll valaki :D
2010. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!