Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért vagyok ilyen félős?

Miért vagyok ilyen félős?

Figyelt kérdés

Születésem óta szinti mindig aludtam valakivel.Amikor felnőttem és külön szobám lett akkor is volt pár alkalom amikor a nővéremnél aludtam,mert rosszat álmodtam és féltem.Sokszor olyanon van, h. érzem a testhelyzetet és magábana az álom semmi extra,de érzem h. nem tudok megmozdulni és fel akarok kellni,de képtelen vagyok.Aztán nagy nehezen felébnredek,de ha becsukom a szemem egyből visszalszok és újra álmodom(ilyenkor legalább fél órát kell fent maradnom, h. elmúljon és főleg akkor van ha csokit eszek lefekvés előtt,vagy nagyon fáradt vagyok).

Illetve félek a sötétben egyedül.nem akarok félni,de érzem h. megnől a pulzusom és muszály beszélgetnem valakivel ha egyedül vagyok otthon.Félek a szellemektől, démonoktól és egyéb (fogalmam sincs h. kitalált v.valós dolgoktól)


2011. jan. 5. 13:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja 26/l vagyok,de hiába beszélem be magamnak h. hülyeség, néha napokig félek egyedül.Amúgy a párommal alszom együtt és a szüleimmel lakunk.De van h. a párom éjszakás és csak akkor nyugszom meg ha tudom van aki még nem alszik.
2011. jan. 5. 13:13
 2/25 anonim ***** válasza:
Amikor a párod éjszakás, csörgess meg és megyek :) :x
2011. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos vagy. Fejleszd magad!
2011. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jó fej vagy,de nekem is aludnom kell, csak félek egyedül, pedig anyuék is otthon vannak, na meg ha rosszat álmodok, vagy amit álmodok rosszul élem meg attól senki nem tud megvédeni, ha mellettem van vki akkor sem(bár ritkábban álmodok rosszat ha ott van vki)
2011. jan. 5. 13:28
 5/25 A kérdező kommentje:

13:28

Az biztos.És hogyan fejlesszem, ez mennyiben fog segíteni.

2011. jan. 5. 13:29
 6/25 anonim válasza:
100%

Szia!


Az alapján,amit leírtál alvásparalízised van.Nekem is szokott ilyen lenni elég sűrűn.Nem tudok megmozdulni,éppen csak a szememet sikerül kinyitnom,de azt se mindig.Nálam is ugyan ez van,hogy ha felkelek utána visszaalszom és kezdődik elölről.Én is rettegek a sötétben kicsi korom óta.Kb.3 éve költöztünk össze a párommal.Sokszor amikor nem tudok aludni és félek a sötétben úgy nyomulok rá,hogy szegény el sem tudja képzelni,hogy mi a bajom.A jó múltkor egyedül kellett lennem két napig és teljesen ki voltam készülve,de próbáltam lefoglalni magam(net,egy jó könyv,keresztrejtvény).Szóval nem vagy egyedül.Remélem,hogy egy kis együttérzés meg tud nyugtatni egy kicsit.Bocsi,hogy hosszú lett.

2011. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok sötétben aludni, mert félek. Így a hálószobánk előtt van egy falilámpa, amiben 40-es izzó van, azt mindig felkapcsolom. Így nem félek.
2011. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízisnek hangzik.
2011. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

arra nem gondoltál, hogy azért mert te létezel alapban, azért valami felelős? most nem anyukádra és apukádra gondolok, hanem egy olyan dologra, aminek köszönhetően egyáltalán van lét(univerzális szinten). mit gondolsz? valaminek lennie kell. ha pedig van valami, akkor arról könnyen ki lehet deríteni hogy nagy hatalma, nagy tudása és bölcsessége van, hiszen mennyi mindent megjelenít egyszerre. szerinted ami mondjuk mindent tud, vajon igazságtalan? ami mindent tud az tudja a jellemszabályt is, vagyis nem hagy egyedül, mert segít. de nem tukmálja rád, mert igazságos, csak akkor teszi meg, ha te is akarod.


te valószínűleg azért félsz alapban, mert azt hiszed egyedül vagy. sunyin szerintem az a gondolat is ott van az elmédben, hogy igazságtalan az élet(ezt most a démonoktól és szellemektől való félelemedből szűröm le, mivel egy igazságos élet nem riogat direkt módon, csak egy igazságtalan). lehetséges, hogy tévedsz. tévedésedben generálod meg a félelmet, azt hiszed tudat alatt úgymond, hogy bántani akarnak, hogy semmi nem segít...pedig aztán nem vagy egyedül, mert az egész, ami igazságos, veled van...mindig minden körülmények között. minden önmagadon múlik, hogy hogyan állsz a kérdésekhez. bármikor képes vagy te változtatni, ha hagyod az egészet segíteni, hagyod magadban érvényre jutni a nyugalmat, boldogságot, és nem nyomod el a félelmeddel, amit te magad hozol létre. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Én is félős vagyok. Ha anyámék éjszakások és egyedül kell lennem éjszaka nagyon szoktam félni egyedül. Főleg éjszaka.(betörnek vagy ilyesmi)

Az útcán is félek egyedül, éjszaka a sötétben. Mindig az jár a fejemben, hogy megtámadnak, kirabolnak, bántani fognak ilyesmi.

De ez sztem már pánikbetegség vagy valami hasonló. Többet kell járni sztem társaságba, nyilvános helyekre, emberek közzé.

2011. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!