Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért felejtjük el azt az...

Miért felejtjük el azt az álmot, amely nagyon fontos lehet számunkra?

Figyelt kérdés

Már régen történt. Valamire, amit nem értettem spirituális választ vártam álmomban.(de már nem emlékszem mi volt)

Meg is kaptam, mert felugrottam az ágyból a megdöbbenéstól, egy nő mondott valamit álmomban, de sajnos visszafeküdtem, s reggelre semmire sem emlékeztem.

Pedig tudom, hogy fontos dolgot tudtam meg. De azt nem értem, ha megkaptam a választ,mi értelme volt, mert törlődött reggelre sajnos.


2010. dec. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezess álomnaplót! Tegyél egy kis füzetet az ágyad mellé, és ha esténként felébredsz, írd le az álmaidat, így ha reggelre elfelejtenéd őket, utána tudsz olvasni.
2010. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony fel kellett volna írni.
2010. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Késő bánat!:)-de ezentúl így teszek
2010. dec. 26. 20:16
 4/5 anonim válasza:
jaj ilyen nekem is szokott lenni, de én lusta vagyok este amikor tiszta kóma vagyok felkelni és felírni, pedig lehet segítene..
2010. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmok tudat alatt megmaradnak. Az hogy fel tudod-e idézni az más kérdés. :)
2011. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!