Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek-e szellemek?

Léteznek-e szellemek?

Figyelt kérdés

Régen én is hittem, hogy szellemek márpedig léteznek, főleg a rengeteg megmagyarázhatatlan videó és fénykép után, de...


Elgondolkodtam. Mik azok a szellemek tulajdonképpen?

Hisz ha léteznek szellemek, akkor feltételezzük a lélek és valami felsőbb hatalom - nevezzük úgy Isten - létét. Ha nincs semmi a halál után, csak megszűnünk létezni, akkor értelemszerűen ki van zárva a szellemek léte.

De ha van Isten, és van Mennyország, esetleg reinkarnáció vagy más hely, ahová halála után a lélek jut (vallástól függően), azt jelenti, hogy a léleknek megvan a maga biztos helye.

Akkor meg mégis minek keringene itt a Földön? Isten miért hagyná ezt?


2010. szept. 21. 15:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
Persze, hogy vannak. Vannak olyanok akik nagyon félnek az elmúlástól és itt maradnak a világunkban. Pedig a haláltól nem kell félni, sokkal rosszabb szellemként itt maradni, tudatilag tovább "élni", ilyen formában.
2011. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szerintem léteznek szellemek láttam már h a haveromék idéznek és a szellem kopogott meg minden.
2011. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem 45% hogy nem, és 55% hogy igen
2012. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha a szellemekről szeretnél olvasni itt olvas.Érthető és nagyon megbizhato is.

Megmagyarázza az egész jelenséget.Ajánlom hogy fordits rá időt.

govinda.blogter.hu/170234/*szellemek*

2012. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rosszul irtam a cimet:

www.govinda.blogter.hu/170234/*szellemek*

2012. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 lolalugwood válasza:
Nos, én nem vagyok vallásos, sőt nem is hiszek Istenben, de a szellemekben igen. Mielött mindenki leolt hagy magyarázzam meg miért is. Még szeptemberben én, meg pár lány csináltunk egy szeánszot a kollégiumban (aki nem tudná szellemidézés). Meg is lett az eredménye... A füstölőben látszódott a keze, és amikor kértük, hogy adjon jelet, akkor az egyik lány telefonjának a fénye kialudt. És amikor megkértük, hogy válszoljon a kérdéseinkre, akkor ugyanannál a kérdésnél, midig ugyanúgy állt a füstölő füstje. Ennyi, én azóta hiszek bennük. És remélem értelmes választ tudtam adni. :)
2012. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előző válaszolo.

Én hiszek neked és minden ilyen embernek aki elhiszi.

Ugyanis a képekre mondhatjuk hogy photo shoposak

De a videokra nincs magyarázat.Amikor azt érzed hogy figyelnek...

Am hány éves vagy?(utcso válaszolo)

2013. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
valaki hülyének néz ezért de nem rég lettem lefényképezve ráraktuk a gépre és észrevettem valamit ki lett nagyítva és egy férfi állt mögöttem és olyan volt mint a 4 éve elhunyt nagypapám, a másik 4 évvel korábban történt még kb félhalott volt kinéztem az ablakon és megláttam az arcát és azóta is úgy érzem mindig velem van ez az igazság aki kételkedik írjon és magyarázatok adok erre sőt elmondom akinek kell segítek gépen át a halottal felvenni a kapcsolatot, kérek mindenkit a sértő kritikát tartsa meg magának
2013. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!