Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Emlékeztek meghalt szeretteite...

Emlékeztek meghalt szeretteitek arcára?

Figyelt kérdés

Miért van az, h nem emlékszem az arcukra?

Álmodni sem álmodok velük, néha szoktam nézegetni fényképeket, mikor még élt a családom, és olyan furán, érdekesen ismerősek, mindig megdobban a szívem, mikor meglátom őket, de mégis kicsit idegenek.


Ti hogy vagytok ezzel a dologgal, ha látjátok álmotokban, olyanok, mint amire emlékeztek, vagy más?


2010. szept. 19. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, érdekes, amikor meghalt, arra emlékszem, h úgy furán megnyúlt az arca, messziről lehetett látni, h ez már csak porhüvely, nincs köze ahhoz, akit annyira szerettem.Ebből sem az arcára emlékszem, csak arra, h olyan furán nézett ki.
2010. szept. 29. 16:20
 12/14 anonim válasza:

Én nagyjából emlékszem.

Álmomban viszont előfordul, hogy más a kinézetük pl nincs hajuk stb.

2010. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem az összes rokonom meghalt már anyaiágról,egyedül az anyám bátyja él még,apai rokonokat pedig nem ismerek. Mégis szinte mindenhéten álmodok valamelyik halottammal hol jó történik velem,hol újra álmodom az elvesztésüket,tehát ha akarnám se tudnám ekfelejteni őket.
2010. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az emlékek idővel elmosódnak...
2012. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!