Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Emlékeztek meghalt szeretteite...

Emlékeztek meghalt szeretteitek arcára?

Figyelt kérdés

Miért van az, h nem emlékszem az arcukra?

Álmodni sem álmodok velük, néha szoktam nézegetni fényképeket, mikor még élt a családom, és olyan furán, érdekesen ismerősek, mindig megdobban a szívem, mikor meglátom őket, de mégis kicsit idegenek.


Ti hogy vagytok ezzel a dologgal, ha látjátok álmotokban, olyanok, mint amire emlékeztek, vagy más?


2010. szept. 19. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem. És anyukám sem. Nem tudom miért, talán a sokk
2010. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha csak az arcát szeretném felidézni, az nem megy. Viszont ha egy úgymond komplett emlékképet, akkor az sikerül, akkor az arca is ott van.

Álmodni nem szoktam vele.

2010. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem minden a vizualizáció,attól még ugyanúgy lehetnek érzéseid,ez mindenkinél más,kinél erösebb,kinél gyengébb..
2010. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak néha olyan jó lenne emlékezni rájuk.

Emlékszem történetekre, néha hallom a hangjukat, tudom, h mire mit mondanának, felidézem a családi történeteket, de valahogy az arcuk nincs meg:(

2010. szept. 19. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Felidézni a múltatt,emlékekbe merülni,határtalan gyönyörüség lehet..
2010. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

12:08

Miért írtad ezt? te nem szoktál emlékezni? (nem bántásból kérdezem, csak kíváncsiságból, mert olyan szomorúan fogalmaztál)

2010. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
12.08-ast én sem értem, remélem, h nem gúnyolódni akart.
2010. szept. 20. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
én tistán emlékszem a nagypapám arcára, mert a Világon őt szerettem a legjobban, és e érzés kölcsönös volt. Csak a papámat vesztettem el, de rá tisztán emlékszem.
2010. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én melékszem. 5 éves voltam mikor meghalt a papám és még mindig emlékszem pedig már 13 éves vagyok
2010. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 OliaTIRA válasza:
anyukam arcara emlekszem. mindenhogy. arra is mikor meghalt:(
2010. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!