Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek abban, hogy álmotokban...

Hisztek abban, hogy álmotokban találkozhattok elhunyt szeretteitek lelkével?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Bizony mondom, nem haltok meg, hanem olyanok lesztek, mint az Isten! Hogy mennyire tartja magát ez a hazugság....Az ember embernek van megteremtve, nem ebből is meg abból is.


A válaszom: nem!

2011. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám azt mondta, csak akkor jön valaki vissza álmomban, ha valami elintézetlen ügye van velem.

Meghalt a férjem és többször is álmodtam már vele, de soha nem mondott még semmit.

2011. febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szerintem álmunkban vagyunk a lelkekhez a legközelebb, ekkor vagyunk a legelérhetőbbek.

Egy saját élmény: Gyermek koromban meghalt a nagyapám. Hosszú évekig voltak olyan álmaim, amikor Ő is ott volt, de igazából nem történt "semmi érdemleges álmomban". Egyszer - kicsit nagyobbacska koromban - azt álmodtam, hogy a család együtt volt és eljött a nagyapám elköszönni. Azóta nem álmodtam vele.

Több élményem is volt élőkkel és holtakkal, amikor nem fizikailag vettük fel a kapcsolatot... És másoknak is van, csak lehet, hogy nem figyelnek rá eléggé.

2011. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott álmodni az elhunyt szeretteivel néha. Ehhez semmi köze az elhunytak lelkével,csak az álmodó gondolataihoz.
2011. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint, elhalt szeretteinkről álmodni, rossz időt jelez.
2011. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már elhunyt szerettemmel, csak az volt a bibi, hogy rájöttem, hogy álom, és hirtelen már nem is ő volt, csak a külseje. Fura. De az abszolút nem az ő "lelke" volt.

Én azt hallottam, hogy akkor engedtük el igazán az álhunytat, ha álmodunk vele.

2011. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az álomban nem a lelkükkel találkozol, hanem az emlékével :) Hiszek a lelkekben, de az agyadba csak nem fúrja be magát a nagymamád. Mi van, ha épp valami erotikus álmod van? ...
2011. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Általában a legszélsőségesebb érzéseid vetülnek ki álmodban. Legyen az szerelem, erotika, félelem, hiány, kétségbeesés. Ezeket az álmokat súlyukból kifolyólag az álmodó megjegyzi másnapra, tud róluk beszélni.


Minden nap álmodik az ember több tucat álmot, akár pár perc lefolyása alatt. Álmodban az idő a szó szoros értelmében megszűnik létezni. Ezek közül nagyok sok ún. általános álmod van, aminek az ég világon semmi értelme. Ezek közül a felét vagy többet elfelejted reggelre.


Ha egy elhunyt szeretteddel álmodsz, azt nem felejted el, mert mély nyomot hagyott benned. Feléled az agyi kíváncsiság, az ember legbizonytalanabb, egyben legreménykedőbb kérdése, a "mivan, ha...?". Ez miatt természetes, hogy eszedbe jut a lélek, és az esetleges kapcsolat köztetek, de mint már pár előttem szóló írta; ezek bizony csak emlékek, vágyak, szeretet.

2011. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, hiszek benne. Aznap amikor Apukám meghalt reggel 5-kor arra ébredtem, hogy vele álmodtam, konkrétan azt, hogy meghalt.
2011. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én már többször álmodtam elhunyttal. Pl régebben tatámmal. A kerítést beszéltük h milyen legyen mamáéknál de persze a valóságba már még élt kész lett a kerítés.

A másik pdig nagybátyjám.

Ő tavaly hunyt el és tegnap is álmodtam vele, h jött hozzánk mert készültünk a lánya esküvőjére. Hozott nekik ajándék dísz italokat és ült az asztalnál. Nem szólt egy szót sem.

Nekem ez tapasztalat,sose viccelnék ilyennel.

2011. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!