Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek abban, hogy álmotokban...

Hisztek abban, hogy álmotokban találkozhattok elhunyt szeretteitek lelkével?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez csak a hiányérzet..

Álmunkban feldolgozzuk a velünk történt események, egyszerre egymással párhuzamosan többet is. Ezért tűnik kicsit furcsának az álom, de csak akkro mikor felébredsz és visszagondolsz.. Mikor álmodsz akkor konkrétan nem azt álmodod hanem egyszerre akár 200 történetre is gondolsz.. ezekből áll össze...


Tehát nem hiszek benne.

2011. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt Olaszországban éltem, és még nem volt ennyi telefon mint most. Egyik nap hajnalban arra ébredtem, hogy a nagypapám hangját hallom (félig még álmodtam), nagy köd van és a papán kiabálja a nevem. Nem látok semmit a ködben, de elindulok a hang felé.

Felébredtem, és szóltam a férjemnek, hogy hívott a papám.

Azt mondta, marhaságot álmodtam. Másnap délben felhívott anyukám, és a szia után azt mondtam neki, hogy tudom, hogy meghalt a papa. Teljesen ledöbbent, és amikor mondtam, hogy ez hajnal három körül történt, azt mondta, hogy igen, fél három volt.

A másik nagypapámmal meg kimentem a temetőbe és ott azt mondta, hogy most már ő ott lakik és egyedül kell hazamennem. Ezt is mondtam a férjemnek, ezt is marhaságnak nevezte, másnap telefon, hogy a papám meghalt, egy hét múlva temetés.

Egyébként mindkét papám váratlanul halt meg, egyik sem volt beteg.

2011. febr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!