Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy az 1...

Mit jelent az, hogy az 1 hónapja elhunyt apámmal álmodtam?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja halt meg az édesapám, akit nagyon szerettem. Nem búcsúzhattam el tőle, mert otthon álmában halt meg, igaz mellettem lakott édesanyámmal. Álmomban ennyit mondott nekem:

- El kell mennem, vigyázz anyádra, tartsd a frontot! Figyelj a 2 nővéredre! Szeretlek... (kb. ennyi)


És álmomban el tudtam tőle búcsúzni, sírtam, ölelgettem, puszilgattam. Vajon ő így búcsúzott el? A két nővérem, amióta meghalt apu: üldözési mániájuk lett, rettegnek a sötétben, ez mit jelent? Nálam ilyen nincs. Szeretném tudni, mit jelent ez az álom.


2011. ápr. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem jelent,minthogy még nem jutottatok túl a gyászon. Ehhez sokkal több idő kell.
2011. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az az almoktol függ..ha jo almok akkor hianyolod, ha rosszak akkor allitolag nem beszeltetek meg valami fontosat..imaban elmondhatsz mindent
2011. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam apukámtól elbúcsúzni. Hirtelen összeesett és meghalt. Aznap éjszaka arra ébredtem fel, hogy végigsimítja a karomat és puszit ad az arcomra. A gyermekem mellettem aludt, akkor volt 7 éves. Azt mondta reggel, hogy "itt volt Papa, adott puszit" Azért álmodsz vele, mert nem tudod elengedni. Sajnos addig nem fog tudni nyugodt szívvel továbblépni. Én elmentem egy látóhoz és elbúcsúztam tőle. Nagyon nehéz volt.
2011. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

annyit, hogy nem tudtad feldolgozni, es nagyon zavart, hogy nem tudtal elbucsuzni... az agyad foglalkozik a dologgal...


masik lehetoseg, hogy tenyleg elbucsuzott... nem tudom igazan, en is ateltem hasonlo dolgokat, pontosabban tobbszor megalmodtam a jovot...

2011. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
állitólag azt is jelenti hogy esetleg meglátogatott álmodban.
2011. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Édesapád így búcsúzott el tőled.Az én Anyukám is 1 hónapja halt meg,és Ő is elbúcsúzott tőlem,és az Öcsémtől is ,egyedül a nővérem félt tőle.A tesóid valami rosszat tettek,vagy gondoltak?-vagy miért félnek?Nagyon fontos,hogy engedd el Őt.Gondold végig miért így mondta:vigyázz anyádra,figyelj a 2 nővéredre?!A nővéreiddel kapcsolatban valamire figyelmeztetni akart?!-fogadd meg amit mondott,mert szerintem téged nagyon szeretett,és tudja elég erős vagy hogy anyura vigyázz.Ne feledd a lélek hallhatatlan.
2011. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönök minden hozzászólást, kedvesek vagytok!

Igen, szerintem is így búcsúzott el tőlem, az álmom jó volt, arra emlékszem, hogy egy sötét helységben volt, de apám körül fény látszódott és térdeltem előtte anyukámmal és a párommal és mi sírtunk, viszont apunak nagyon nyugodt volt az arca, tekintete és nyugtatott minket. Olyan nyugodtság, megkönnyebbülés, szeretet látszódott rajta irántunk. Ahogy öleltem, pusziltam álmomban: éreztem az illatát, éreztem, ahogy szorosan átöleltem, a hangja ugyanaz volt. Biztosan így búcsúzott....


A nővéreimre visszatérve: hát 3-an vagyunk testvérek, én vagyok a kisebbik, a középső nővérem már rögtön apu halála után 3 nappal érdeklődött az örökségről.. :(

Az idősebbik is szerintem csak megjátssza a sajnálatot.

Tulajdonképpen a 2 nővéremmel már vagy 2 éve nem tartották a kapcsolatot a szüleim, talán ezért mondta apu álmomban, hogy "figyeljek rájuk", haszonlesők nagyon. Szerintem a nővéreimet ennyire nem zaklatta fel ez a tragédia velem ellentétben, mert én úgy érzem, hogy a fél részem kiszakadt belőlem. Egyébként, ha szeretitek a verseket, olvassátok el, amit nemrég írtam "Édesapám emlékére", itt a link:


[link]


Köszönöm még egyszer nektek!

2011. ápr. 6. 12:13
 8/10 anonim válasza:

Veronika szép a versed!

Amit leírtál arra gondoltam én is csak nem akartam leírni nehogy megbántsak vele valakit.Jól értelmeztél mindent,és nem az számít ki milyen hanem hogy te szeretted őt,és boldogságot adtál Apukádnak.Kívánom legyen jó életed!

2011. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az én apukám is meghalt 3 éve és mai napig álmodok vele. Én azt hiszem, ez azért van, mert nem hagy minket magunkra és, hogy ezt tudjuk, meglátogat minket az álmunkban, hogy ha a valódi világban nem is, az álmainkban együtt lehessünk :)

Lehet, hogy ovis dolognak tűnik, de ez így van, hidd el! ;)

2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 icso bogcy válasza:
jelölj be facebookon . kérlek . Icsó Boglárka . oké köszi . szeretnék irni veled . mármint a kedves kérdezővel, majd ott irunk .
2015. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!