Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legelvontabb álmotok...

Mi volt a legelvontabb álmotok, amire emlékeztek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt lázas voltam, és azt álmodtam, hogy van egy négy lábú "betonstruktúra" a szobám sarkában, és ahelyett vagyok lázas. A betonlábak az általam tanult 4 nyelvet jelképezték, és tök összeállt, hogy miért vagyok én ahelyett a dolog helyett lázas. Aztán felébredtem, de már nem értettem a dolgot. Amikor visszaaludtam megint ezt álmodtam, és megint megértettem, de megint felébredtem, és nem értettem, és ezzel ment el az egész éjszaka, mert vagy 10-szer eljátszottam ezt. Nem pihentem semmit azon az éjszakán :D
2010. aug. 30. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legemlékezetesebb az volt, hogy a fogamzásgátló tablettám teherbe esett, nagyon mérges lett hogy ez megtörténhetett, odajött hozzám és belémharapott. Egész este előle menekültem.
2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Réti bubuzér ***** válasza:
56%
Rémálmom volt: Egyszer komoly választ adtam egy ezotériás kérdésre.
2010. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem az volt hogy volt egy csaj aki még ilyen 9-10 éves lehetett és gyilkos volt és amikor kijöttek a rendőrök akkor valamiért nem vitték börtönbe és ő ott állt előttem kb.10 méterre és a barátnőm megkérdezte hogy most haragszok-e arra a csajra és mondtam hogy az nem kifejezés legszívesebben megölném és ekkor rám nézett és elkezdett nevetni rajtam és nem értettük hogy hogy hallhatott meg olyan messziről mikor én suttogtam aztán pedig észrevettem hogy a szeme olyan macskás. mármint hogy nem az a fekete kör van hanem egy fekete csík. és ilyenkor felébredtem.. fuuh ez is most nem durva de az álmomban kikészültemxD a kiscsaj meg ugy nézett ki mint az interjú a vámpírral-ban az a vámpír kislány nemtudom mi a neve:S
2010. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Claudia tudd meg, hogy nagyon, nagyon rossz kislány voltál"

:D

2010. aug. 30. 16:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

igenigeen

Claudia a nevee tényleeg: D

2010. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát nekem nem rég volt egy iszonyatosan rossz álmom:D

Kezdtem elveszíteni a valóságot. Az volt a lényeg az egészben, hogy álmomban szintén feküdtem az ágyomon és elaludtam.A legközelebbi kép az volt, hogy felkeltem megyek ki a konyhába iszok, aztán valahogy nem tudom hogyan, de tudtam, hogy mindez csak egy álom és nem is keltem fel... Közbe láttam magam ahogy fekszek az ágyomon és alszok... Aztán megint jött egy kép, akkor mentem valami gyárba valakikkel teljesen máshogy néztem ki fekete ruha volt rajtam , majd akkor is észbekaptam,hogy ez nem a valóság hanem csak álom. .és ez így ment nem is tudom tán vagy 5x.Ugyanezt eljátszottam'álmomban. Már tisztában voltam azzal, hogy nem álmodok és csak álmodok.Így próbáltam valahogy kijutni az álmomból, hogy feltudjam magam ébreszteni.Sehogy sem sikerült.

De a poén csak most jön:D Ugye ez mind csak álom volt, de a valóságban tudtam, hogy álmodom. Tisztában voltam vele, hogy ilyen baromságokat álmodok és hogy felkéne kelnem. De nem sikerült. egyszerűen nem tudtam felébredni. Bénulást is éreztem.

Aztán apa benyitott végül a szobámba, és arra felriadtam:S

De nagyon rossz volt utána..Alig tudtam magam visszahozni a valóságba:S Mindenre azt hittem, hogy ez meg sem történik.Mintha csak álmodnék. És úgy éreztem magam ,mint aki most kelt fel egy kómából:D Már a vége felé nagyon kezdtem elveszíteni a valóságot. ha nem kelt fel apám akkor nem is tudom mi lett volna a vége:D...

AZért remélem érthető volt:Dx)))

2010. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh én ha álmodok akkor mindig hülyeséget. Reggel ha felébredek általában már csak arra emlékszem hogy álmodtam és hogy ki volt a főszereplő,

Na legutóbb az álmodtam hogy egy fára épített kisházba felmásztam és eldőlt a létra, és ott volt egy fiú híres színész mostanában nagyon felkapott (a neve nem jut eszembe) és kértem hogy állítsa fel a létrát de nem állította, és akkor jött egy másik színész ilyen fiatal és az felállította a létrát és amikor másztam le akkor döntötte el. A szemétje XD

2010. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

tegnapéjjel azt álmodtam hogy valaki püföli az arcomat.

minden nagyobb ütésnél fel is ébredtem. körülnéztem és már aludtam is tovább. de az álom ugyanúgy tovább...

felkeltem reggel bejöttem a munkahelyemre és megkérdezték miért van monoklim.

a harmadik embernek hittem csak el hogy lehet valami tényleg az arcommal. és akkor beugrott az álmom. nemtudom mi töténhetett. de félelmetes.

2010. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

meg egyszer olyat is álmodtam hogy én voltam H2O-ból a Cleo de Miley Cyrus testében és sellő voltam na és akkor egy börtönt felügyeltem egy ilyen elhagyatott városban ami tiszta sivatagos volt és egyszer jött egy árvíz és megjelent egyszer Louis is és adott egy italt amitől elvesztem a sellőségemet és nem is bántam és megittam. és utánna jött az árvíz és ketten éltük csak túl a többi fogoly akiket felügyeltem azok nem és az álom végén meg elkezdtem azon röhögni Louissal hogy egy sellő árvízkárosúlt lett. általában ilyen hülyeségeket álmondok:/ de a vége az nagyon vicces volt amikor együtt röhögtünk amikor minden romba volt borulva..

2010. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

valahonnan szökésben voltam és egy erdőn át menekültem ami igazából egy kanyargós hófehér folyosó volt. egy szobába bementem ami az egyik kanyarban nyílt és ott volt egy nagyon beleg kiscica akin nem tudtam segíteni és meghalt.

kimentem az "útra" és akkor szarvasok kezdtek átszaladni előttem, és nem tudtam menni semerre és nagyon féltem. és az volt a legdurvább hogy egy erdőben semmilyen növény nem volt!!!

2010. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!