Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legelvontabb álmotok...

Mi volt a legelvontabb álmotok, amire emlékeztek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt lázas voltam, és azt álmodtam, hogy van egy négy lábú "betonstruktúra" a szobám sarkában, és ahelyett vagyok lázas. A betonlábak az általam tanult 4 nyelvet jelképezték, és tök összeállt, hogy miért vagyok én ahelyett a dolog helyett lázas. Aztán felébredtem, de már nem értettem a dolgot. Amikor visszaaludtam megint ezt álmodtam, és megint megértettem, de megint felébredtem, és nem értettem, és ezzel ment el az egész éjszaka, mert vagy 10-szer eljátszottam ezt. Nem pihentem semmit azon az éjszakán :D
2010. aug. 30. 16:11
1 2
 11/17 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy vagyok a házunk előtt, egyszer csak 10 kutya elkezd kergetni, és amikor beakartam menni a házba megharapott a kilincs. Jó sok hülyeséget szoktam álmodni:D
2010. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én még sosem álmodtam elvontat, mindíg csak racionális álmaim voltak :D


Számomra furcsa amiket írtok.

2010. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú én nagyon nagy baromságokat tudok összeálmodni, de talán a legélethűbbet én is lázasan álmodtam. Valami olyasmi volt, hogy volt két "sorstársam" akikkel telepatikus energiánk volt és ott oktattak meg tanítottak dolgokra. Meg valami olyasmi volt hogy harcban álltunk az emberekkel vagy mi. Én fél óránként meg mindig felriadtam, olyankor pedig félálomban is tovább próbáltam a gondolatommal tárgyakat mozgatni :D. Így visszagondolva vicces volt. Kár, hogy nem emlékszem mire tanítottak még a "társaim", pedig általában mindig emlékszek az álmaimra. :D

De arra még emlékszek, hogy mielőtt ténylegesen felébredtem volna (tehát nem aludtam vissza) az egyik társam, a lány, azt mondta most menniük kell, adott egy gyűrűt, aztán megöleltük egymást és felkeltem. Nagyon durva volt, mert hirtelen azt hittem tényleg valóság volt, mert a kezemen ott volt a gyűrű. De persze az eleve rajtam volt... Csak fura volt, na. :D

2010. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én azt álmodtam, pont tegnap asszem, hogy a bátyámmal démon vadászok voltunk...oO és elmentünk valami erdős, elhagyatott helyre, összepakoltunk egy csomó cuccot, aztán ahogy mentünk ki, ilyen földes úton, egy kis parasztház felé mentünk. Mondtam nem jó, menjünk a másik irányba. Épp kijutottunk volna, amikor az a boszorkány vagy mi a rák átváltoztatott minket. a bátyámat egy párnává, engem meg egy félig ember, félig macska szerű nővé oO és a csaj összevissza szúrkált, és éreztem basszus a fájdalmat, nagyon ott volt :|:|:| a bátyámat persze nem bántotta >.> elvont egy álom :'D
2010. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer azt álmodtam,hogy ufók támadtak meg minket,és lézerfegyverrel lövöldöztük őket:D:Daztán amikor eltűntek bementem tesómmal aludni,ő elaludt én leültem a földre a sötét szobába...és egyszercsak beszaladt egy ufó és megtámadott engem...elkezdtem tesóm nevét kiabálni és elvileg a valóságban is kiabáltam:D


meg egyszer azt is álmodtam hogy a reptéren vagyok és egyszercsak ottvolt Samara a körből,elkezdett össze vissza ugrálni és elakart engem kapniXD

2010. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sokszor szoktam azt álmodni, hogy sétálok lefelé egy nagyon hosszu csigalépcsőn, aminek nincs vége. az oldalain nincs korlát, és én félrelépek, és leesem. eddig még nem értem földet, de nem tom, mi lenne akkor XD
2010. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a legrosszabb álmom hasonló volt, mint írta valaki, hogy álmodtam de ugyanazt álmodtam hogy fekszek az ágyban és alszok, egyszer csak kimegyek a konyhába (minden ugyanúgy mint élőben) töltök egy pohár vizet, és akkor látom hogy betörő van a konyhában aki rohan felém, én meg felriadok, de igazából nem riadtam fel, hanem tudtam hogy álmodok de nem bírtam felébredni, szinte kényszerítettem magam az ébredésre, mikor sikerült már nagyon fáradt voltam, nagyon rossz volt..

kiskorom legrosszabb rémálma: jönnek az ufók, leszállnak a kertünkben, de nem ufó alakúak hanem csontvázak, az egyik jön felém, és elkezdünk táncolni, erre elkezdni enni a hajamat... így elég viccesnek hangzik, de nagyon sírtam utána!

2010. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!