Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallgatsz a belső hangodra?

Hallgatsz a belső hangodra?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy ő szól, illetve h az nem-e a saját gondolatod..olyan zavaros:S
2010. aug. 17. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A belső hangod a saját gondolatod.
2010. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

sokszor hallgattam rá és bejön....

de viszont volt már olyan hogy nem hallgattam rá és meg is lett az eredménye...utána mindig megfogadom hogy ezentúl hallgatni fogok rá.

2010. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem "szól", hanem elgondolódik, sokkal gyorsabban jelenik meg, mint amennyi idő alatt ki lehet mondani. Ha érzékelhetően spontán (tehát nem szellemi termék), érdemes rá figyelnem, mert néha bejön, amit "mond".
2010. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig. Én is kipróbáltam már, hogy nem hallgatok rá, éshát pff... Jobb azt csinálni, amit mond! :D
2010. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem mindig az első gondolat az igazi. Aztán ha tovább gondolkozom, győz az egóm és biztos a rosszat választom. Utólag mindig belátom, hogy az első volt az igazi. Talán az a belső hang. Ha van kedved olvasd el Müller Péter Gondviselés könyvét, a belső hang és az erős, mindent elnyomó egó hangját különbözteti meg, hogy könnyebben választhass!
2010. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. aug. 18. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
ömm skizofrénia. súlyos betegség.
2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

annyira jó lenne, ha az ilyen szkeptikus akárkik csak a tudományos hülyeségekre irkálnának -.-" ahhoz nem kell hit-.- ami nektek nincs...


tehát: a belső hangod tulajdonképpen maga a lelked, aki mindig tudja a pontos választ, és mindig próbálja átsúgni a vastag falakon. biztosan hallottad már, hogy a lélek és a test kapcsolata fontos meg ilyenek... hát kb. ezért :)

egyébként meg, ha fejleszted a tested és a lelked közti kapcsolatot, már úgy fog menni ez az egész, hogy kb nem kell gondolkodnod, csak kiválasztod a számodra szimpatikus dolgot... nálam ez már így megy, és 100%-os aránnyal bejön :D

2010. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hm,igen, hallottam róla:) és én is próbálkozom, köszia választ!
2010. aug. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!