Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mitől lehet alvás közben...

Ez mitől lehet alvás közben ez az érzés?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul h. alszok és úgy álmodok,h. nem rossz dolog,de mégis zavaró.álmomban kinyitom a szemem és látom a fényeket, a szobámat+magát az álmot.Megmozdulni nem tudok,de magamnál vagyok, "álmomban"próbálok kiabálni vagy csak nyögdécselni, megmozdulni h. végre felébredjek, és ha sikerül akkor azt érzem h. nagyon-nagyon fáradt vagyok és ha egy csöppet is lecsukom a szemem akkor egyből visszaalszok és ugyan ott folytatom az álmot vagy ismétlődik, ilyenkor fél órába is eltelik h. igazából magamhoz térjek.Pl.bekapcsolom a tvét de még akkor is nagyon nehéz fent maradni.Pl.Álmomban érzem amilyen testhelyzetben alszok, álmomban látok pl egy fényt, de élőben az az ablakomon beszürődő,volt h. álmodtam,de nyitva volt a szemem és láttam az órát+az álmot,éreztem ahogyan fekszem az ágyon stb.Nekem ez nagyon ilyesztő és zavaró.
2010. júl. 28. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
alvás paralízis. olvass vissza pár kérdéssel és ott lesz. annál az illetőnél keresd, aki "megtámadott valami és égési sérülést szenvedett" xD nála linkeltem. vagy google. :)
2010. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul, énis szoktam arra ébredni, hogy nyitott szemmel alszom. Egyszerűen amikor az álmot is és a szobát is egyszerre látod, akkor nem érbedtél fel teljesen... Ilyen mindenkivel van, és nincs köze az ezotériához, vagy más ilyesmihez, az agyműködésedhez van köze...
2010. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocs az offért: és az mitől lehet, hogy álmomban arra ébredek, hogy marha nagy levegőt veszek, mert egészen adig nem vettem levegőt, és már nem bírom tovább. Eközben azt álmodom, hogy egy tiszta tengervízben úszom egy pálmafás part felé, és már nem bírom tovább visszatartani a levegőmet, de nem érem el a partot, és a víz alatt veszek levegőt, de nem fulladok meg, hanem tudok lélegezni lent, és úszkálok tovább.!?
2010. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, az az alvási apnoe azt hiszem, de nem vagyok benne biztos, nézz utána, hogy stimmelnek a tünetek.
2010. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én orvoson gondolkodtam, mert nálam is előfordult sokszor, hogy nem bírtam megmozdulni, vagy kiabálni... szintén éber állapotban történt a dolog, vagy félálomban.
2010. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!