Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvás közbeni fura dolgok....

Alvás közbeni fura dolgok. Véleményt kérek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Pár éve történt, hogy éjszak miközben aludtam, úgyéreztem valami rá ugrott a lábamra. Ekkor megijedtem és reflexből elkezdtem rugdosni és ekkor mintha megérintett volna, égető érzést éreztem. Ekkor nem tudom miért, de fújtattam pontosan mint a macskák szoktak majd egy számomra teljesen idegen nyelven mondtam mondatokat nem tudatosan. Nem tudom mit jelentettek és hogy mik voltak már azok. De ez mintha segített volna elűzni azt a valamit. Ezután soká nem tudtam még elaludni, mivel eléggé megijedtem, szóval nem álom volt. Reggel észrevettem, hogy a lábamon égési sérülés van, pont ahol megérintett. A seb máig nem tűnt még el. Pár napra rá, kiderült hogy, abban az ágyban ahol aludtam, 2hónapja halt meg vki. Lehet valami összefüggés? vagy valami magyarázat erre?
2010. júl. 27. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Összefüggés lehet, de magyarázatot ne várj tőlem, ateista vok.
2010. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Mielőtt elalszol, tedd ki a szobából a vadászgöridet!
2010. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
És oltsd el a cigid.
2010. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem cigizem és nem volt semmien állat.
2010. júl. 28. 00:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lehet, hogy az ágyadban meghalt valaki? Ez után a sztori utána viszont sürgősen felkeresnék egy pszichiátert... xD
2010. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Két magyarázat lehet.

1: Ha tényleg igaz,amit leírtál,akkor az természetfeletti. Ha tényleg meghalt valaki az ágyadban,nem ártana kideríteni,ki volt az,hogyan és mikor halt meg. Ha ezt megteszed,a megszerzett információkra lehet tovább építeni.

2: Lehet,hogy csak kitaláltad az egészet...akkor viszont nagyon-nagyon súlyos eset vagy.

2010. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem kitaláltam.

nem az itthoni ágyamban. albérletben voltam nyári meló erejéig és ott. egy öreg hölgy volt, aki öregségtől természetes halált halt. én sose láttam, nem is ismerhettem. annyit tudok, hogy övé volt a ház, aztán örökölte a fia, akitől én béreltem a szobát.

2010. júl. 28. 01:04
 8/22 anonim ***** válasza:

Nézz utána,hogy tényleg természetes halált halt-e, és hogy milyen körülmények között távozott el...voltak-e rendezetlen ügyei,konfliktusai, stb. És érdeklődj,hogy tapasztalt-e más is hasonlót a helyiségben!

Minden részlet fontos lehet,a legapróbb is...de még egyszer mondom,csak ha tényleg nem kitaláció az egész.

2010. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Az ördög lehúzta a lelkét a föld alá, és a tieddel is ezt fogja tenni, csak még cicázgat veled.
2010. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Sok ember átéli. Guglizz rá. A lábad meg valószínűleg megcsípte egy pók. Könnyen összetéveszthető az égési sérüléssel.
2010. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!