Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvás közbeni fura dolgok....

Alvás közbeni fura dolgok. Véleményt kérek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Pár éve történt, hogy éjszak miközben aludtam, úgyéreztem valami rá ugrott a lábamra. Ekkor megijedtem és reflexből elkezdtem rugdosni és ekkor mintha megérintett volna, égető érzést éreztem. Ekkor nem tudom miért, de fújtattam pontosan mint a macskák szoktak majd egy számomra teljesen idegen nyelven mondtam mondatokat nem tudatosan. Nem tudom mit jelentettek és hogy mik voltak már azok. De ez mintha segített volna elűzni azt a valamit. Ezután soká nem tudtam még elaludni, mivel eléggé megijedtem, szóval nem álom volt. Reggel észrevettem, hogy a lábamon égési sérülés van, pont ahol megérintett. A seb máig nem tűnt még el. Pár napra rá, kiderült hogy, abban az ágyban ahol aludtam, 2hónapja halt meg vki. Lehet valami összefüggés? vagy valami magyarázat erre?
2010. júl. 27. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

kamu,az elején még úgy kezdted hogy pár éve történt

a story végén pedig már azt írtad hogy 2 hónapja meghalt valaki...szóval hol az összefüggés?

2010. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az előtt 2hónappal, hogy ez megtörtént.

Utána olvastam az alvás paralízisnek, de erre nem illik rá.

Tudtam mozgatni minden tagom.

2010. júl. 29. 23:07
 14/22 anonim ***** válasza:

Szegény nem tudja magát kimagyarázni xD ezt a két hónapos választ nem értem :D

Mindegy,egészségedre :)

2010. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"számomra teljesen idegen nyelven mondtam mondatokat"

Emlékszel?

Leírnád?

2010. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet ezen megérteni? 3éve történt ez... szóval 3év és 2hónappal ezelőtt halt meg valaki ott...


Utolsó kommentelő, meg ha tovább olvastad volna... "Nem tudom mit jelentettek és hogy mik voltak már azok."

2010. aug. 1. 03:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Jaj, ez durva. =O Velem olyan történt már egyszer, h. rázuhantam az ágyamra - komi. Legalábbis olyan érzés volt. Pedig nem is álmodtam semmi. Sürgősen vegyél egy másik ágyat!
2010. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
én hiszek a természet feletti dolgokban,és lehet,hogy ez egy közülük.lehet rá egyszerű magyarázatot találni: fogékony vagy ezekre a dolgokra.ha korábban,más körülmények között is fordult elő veled hasonló,akkor ennek a valószínűsége magasabb.
2010. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Megkísértett az ördög! A démonai ki fognak csinálni!!!!

Vigyázzz!

2010. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 alex22 válasza:
50%

Kedves kérdező!


Vagy egy gonosz szellem vagy egy démon van abba a lakásba.

Vagy az öreg hölgy szelleme letanyázott a házba. Reinkarnáció szerint rossz karmája (rossz cselekedeteket tett az életében) volt ezért büntetésből lent maradt és unalmában piszkál téged.

Vagy a Biblai szerint a gonosz szellemek és démonok azok bukott(gonosz) angyalok. Minden ember közelében tartózkódnak gonosz szellemek, sajnos mi ezeket nem vesszük észre, amikor meghalunk vagy a mennybe vagy a pokolba köt ki az illető. És a gonosz szellem/szellemek körül vették ott marad/maradnak ahol az illető meghalt. Ők azért piszkálják az embereket, mert gyűlölik őket. Leírásod alapján én arra következtetek, hogy egy démon van abba alakásba, mert az szokta fizikailag bántani az embereket, mert a szellemek csak ilyesztgetnek.

Ajánlataim, hogy ne kötekedj vele, más szóval ne szólj be neki és ne beszélj vele.

Ne fordulj médiumhoz, mert lehet, hogy úgy fogtünni mintha segít a dolog, de lehet, hogy feldühíted a démont és rosszabb dolgokat is cselekedhet veled. Meg még hogyha egy médium nagyon gonosz démonnak állítja, akkor nem fog segíteni, mert az inkább az életét menti.

Ne fordulj paphoz, mert ő csak megáldja helyett, de az nem segít.

Ajánlatom, fordulj a mindenható Istenhez. Kérd meg őt, hogy távolítsa el azt a gonosz démont, ha nem hiszel benne, akkor ha van Bibliád tedd az ágy mellé, mert állítólag megvéd, de nem kergeti el. Mert olvastam már egy olyan esetet, hogy fiatalok idéztek meg egy szellemet és az egyik srácba beszált mindennel próbálkoztak. Egyszer hoztak egy bibliát és asrácból elment a gonosz, nem tünt el végleg csak elkergette. Olyan mintha ezek a gonosz szellemek/démonok tudják, hogy ez a könyv Szent.

Fiatalok története ott végződött, hogy megtértek Istenhez és befogadták az életükbe az Isten Fiát (Jézust)és azóta nem jött vissza az a démon.

2010. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!