Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvás közbeni fura dolgok....

Alvás közbeni fura dolgok. Véleményt kérek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Pár éve történt, hogy éjszak miközben aludtam, úgyéreztem valami rá ugrott a lábamra. Ekkor megijedtem és reflexből elkezdtem rugdosni és ekkor mintha megérintett volna, égető érzést éreztem. Ekkor nem tudom miért, de fújtattam pontosan mint a macskák szoktak majd egy számomra teljesen idegen nyelven mondtam mondatokat nem tudatosan. Nem tudom mit jelentettek és hogy mik voltak már azok. De ez mintha segített volna elűzni azt a valamit. Ezután soká nem tudtam még elaludni, mivel eléggé megijedtem, szóval nem álom volt. Reggel észrevettem, hogy a lábamon égési sérülés van, pont ahol megérintett. A seb máig nem tűnt még el. Pár napra rá, kiderült hogy, abban az ágyban ahol aludtam, 2hónapja halt meg vki. Lehet valami összefüggés? vagy valami magyarázat erre?
2010. júl. 27. 23:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nem értem.

Miért most írod ki, ha 3 éve történt?

2011. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Azért csak most, mert a múlt nyáron ismertem meg ezt az oldalt és gondoltam szerencsét próbálok, hátha érkezik pár hasznos válasz. Amúgy meg csak átmeneti lakás volt és szerencsére többször nem fordult elő. De azért a kiváncsiság még bennem van, hogy hogy lehetséges ilyen. Ha más írná, lehet én is csak kiröhögném hogy kitaláció az egész. De átéltem. Az eddigi fura dolgok közül, ez volt a legkomolyabb, ahol veszélyben éreztem magam.
2011. márc. 20. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!