Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki éjszaka...

Látott már valaki éjszaka miután felébredt fura gömböket lebegni a teste fölött aztán mikor meglátta a gömb lassan el kezdett haladni majd eltűnt?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: kb két hónapja majdnem minden éjszaka mikor felébredek gömböt látok fölöttem lebegni alig 30 centire mikor meglátom elkezd lebegni majd a mellettem lévő falnál eltűnik (mindig ott). Jól meg tudom figyelni a szerkezetét van egy fényes középpont abból pedig fényes "szálak" futnak ki és körbe veszik. Nem tudom eldönteni csak a képzeletem játszik e velem, vagy ez valami más. Próbáltam egyszer megérinteni de mégis elhaladt a kezem mellett. Viccelődők kiméljenek mert kezdek megijedni van e valami szervi bajom vagy ez tényleg valami más.

2019. okt. 29. 09:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2019. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen! Teljesen természetes! Többször láttam. Gyerek korom óta velem vannak. Nem csak én láttam hanem testvéreim is. Nem bántanak! Ők jók!Sokat tanultam tőlük!
2020. jan. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezek nem ilyen orbok? Az egy létező dolog. Energia gömb.
2022. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!