Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki éjszaka...

Látott már valaki éjszaka miután felébredt fura gömböket lebegni a teste fölött aztán mikor meglátta a gömb lassan el kezdett haladni majd eltűnt?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: kb két hónapja majdnem minden éjszaka mikor felébredek gömböt látok fölöttem lebegni alig 30 centire mikor meglátom elkezd lebegni majd a mellettem lévő falnál eltűnik (mindig ott). Jól meg tudom figyelni a szerkezetét van egy fényes középpont abból pedig fényes "szálak" futnak ki és körbe veszik. Nem tudom eldönteni csak a képzeletem játszik e velem, vagy ez valami más. Próbáltam egyszer megérinteni de mégis elhaladt a kezem mellett. Viccelődők kiméljenek mert kezdek megijedni van e valami szervi bajom vagy ez tényleg valami más.

2019. okt. 29. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Leszkenneltek a kis szürkék,hamarosan visznek lombikbèbi programra.Hát ez van.
2019. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem képzelődés, inkább az érzékeid játéka.

Az agy nem tudja értelmezni a teljes sötétséget, próbálja "rávenni" a szemet, hogy igenis küldjön információkat. Ennek köszönhető, hogyha pislogsz, akkor karikák ugrálnak a szemed előtt, vagy esetedben, ahogy álomból ébredve próbálná felfogni a környezetet, fényes foltokat, gömböt látsz. Aztán, ahogy az agyad feldolgozza a kapott (azaz pont, hogy nem kapott) információkat, elhalványul, eltűnik, amit látni vélsz.


Ez barlangászoknál érdekes pl, akik ugye teljesen sötétben vannak odalent, a sajàt lámpáikon kívül nincs semmilyen természetes fény, ami beszivárogna (szemben otthon a hálószobával ugye), ott sokkal durvább játékokat képes űzni az agy. Én ennek kapcsán hallottam először erről a jelenségről.



...Vagy, ha a ezt a magyarázatot túl földhözragadtnak gondolod, akkor marad az, hogy megfigyelnek az idegenek. Esetleg angyalok. :)

2019. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Inkább választanám a földhöz ragadt lehetőséget az kevésbé ijesztő :D
2019. okt. 29. 09:41
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Az ufók először megfigyeltek téged.

Majd ma este elvisznek magukkal.

2019. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1 és 3. válaszoló: Köszönöm nagyon humorosak vagytok.......
2019. okt. 29. 10:06
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Ez nem humor,kérdező.

Olvass utána a hihetetlen magazinban vagy a neten,tényleg a szürke ufók felderítő gömbjei voltak

2019. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Gömbvillám?
2019. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Gondoltam rá én is... na de szinte minden éjszaka? Utána nézek ennek is, köszönöm :)
2019. okt. 29. 10:38
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Ez sajnos nem vicc.
2019. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Nálam éjjel van egy kis éjszakai fény, ami elég jól átvilágitja a szobát. Én ha éjjel fél ébredek, mindig azt látom, az egész fal, ami mellettem van, erősen hullámzik, és tele van apró fénylő pöttyel! Nagyon ijesztő, de 2-3 pislogás után eltűnik. Lehet nem jó a szemem? Neked is lehet, a szemeddel van valami baj.
2019. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!