Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésnél mi történik...

Szerelmi kötésnél mi történik ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Mostanában olvasgattam a témában és nagyon sok módszert írnak le hogyan köthetünk szerelmi kötést. Mi történik ha több módszert is megcsinálunk ugyanarra a személyre mer nem tudjuk eldönteni melyik jó? Erősebb a kötés? vagy több kötödés alakul ki? Vagy mi történik ha nem csak egy személyre végzem el? nyilván ez hülyeség de eszembe jutott és érdekelne azok véleménye akik jártasak a témában. Tudom hogy nem éri meg kötni és soha nem is csináltam, még érdekelne a feloldásáról pár dolog, ha én kötöm én oldhatom fel, vagy ahhoz nagyobb tudás kell? biztosan fel lehet oldani? Ne fárasszuk egymást azzal hogy ez nem működik stb, a kérdés nem ez ugyhogy feltételezzük hogy működik!

2016. jún. 11. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A szerelmi kötést az asztrálmágia-mozaikok közé sorolnám. Ha két különféle mágiaiskola asztrálmágiáját használják ugyanazon a személyen, különböző időpontokban, szerintem átfedés fog kialakulni. Minden mozaiknak van Erőssége és Időtartama. Amíg az időtartamok átfednek, az erősségek is összeadódnak.
2016. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Hogy vetemedhet valaki ilyesmire?
2016. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerelmi poligon.
2016. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, akkor felerősödik a kötés.

Csak óvatosan az ilyenekkel, mert az illetőt gyorsan tönkre vághatja lelkileg.

2016. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetelezzuk fel, ha kiugrasz egy repulobol 10.000 meter magasbol ernyo nelkul nem halsz meg, ha ez bejon neked utana vitatkozzunk!
2016. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!