Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Működhet a szerelmi kötés?

Működhet a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm elveszítette a párját két éve, és azalatt az idő alatt mindent megtett, hogy valahogy vissza szerezze, ezért jósokhoz is elég sokat járt. Egyik sem vált be, és egyre jobban kezdett lemondani erről. Néhány hónapja mikor átjött,hogy csináljunk egy csajos estét szóba kerültek a kötések, és poénból elővettem egy vörös vagy piros színű gyertyát, kinyomtattam az egyik közös fotójukat, és csak elmormoltam egy random varázsigét ami eszembe jutott abban a percben. Poénnak fogtam fel, még akkor is mikor ő reménykedett hiszen nehogy már működjön egy ilyen izé, erre a srác néhány napja hete felhívta, és azóta újra együtt vannak. A barátnőm egyfolytában hálálkodik nekem, és én őszintén szólva egyre jobban félek magamtól. Lehetséges,hogy ezt én tettem? Ti mit gondoltok?

#szerelmi kötés #párod visszazserzése
2016. máj. 31. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem, megnyugodhatsz, ezt nem te tetted. Nagyobb eséllyel az a bizalom, amit a barátnőd a dologba vetett, bár annak sem olyan nagy a valószínűsége. Ha ennyire könnyen menne, bárkinek, bármikor működne, és akkor csúnya világ lenne. Szerencsére az érzelmek, és gondolatok befolyásolása sokkal nehezebb, és összetettebb, mint hogy egy viccből csinált, komolytalan cselekedet így befolyásolja.
2016. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattál. Egyre jobban ráparáztam,hogy nem akartam de belenyúltam valamibe,de örülök,hogy nem így van :)
2016. máj. 31. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Létezik-e szerelmi kötés?

Hogyne létezne! Sokan, eredményesen művelik.

Kötözős-szexnek hívják.

2016. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!