Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pókhálószerű alagzatokat...

Pókhálószerű alagzatokat látok emberek körül meg színeket, kinyílt a 3. szemem vagy megjött az auralátásom?

Figyelt kérdés

Pókhálószerű dolgokat meg színeket, de nem egyféléket vagy a csakraszínek helyén, hanem ilyen elmosódott pacákat látok azmbereken meg körülöttük. Lehetséges hogy rosszúl nyílt ki a harmadik szemem, mert egy ideje tanulgatok, olvasok ezoterikusakat meg megpróbálom alkalmazni az életembe, de nem járokmesterhez, így nem tanít senki. Lehet ez a baj?


Az auralátásom megjött? Lehet később jobban kinyílik a harmadik szemem vagy ez a valóságos aura amiket látok?


2015. ápr. 8. 07:25
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

én keresztény vagyok, szintén látok színeket, és apró pókhálószerű kúszó mászó foltokat. Az előbbi mindenkinél adott (hála Istennek), utóbbi viszont az embrionális fejlődés során 1-2 visszamaradt vagy rosszul fejlődött sejt/szövet asszem. De itt egy "szakirodalom":

[link]

2015. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Történtek már érdekes események körülöttem, szóval én nem zárkózom el a természetfeletti dolgok létezésétől, sőt... bár nem olvasok semmi hülyeséget a témában, mert senki nem tudhatja hogy éppen sületlenség-e az érintett dolog, vagy nem.

Ha te hiszel abban, amiben, szíved joga, tedd azt, másnak köze nincs hozzá, DE ez valóban lehet súlyos szemészeti probléma, sőt, akár agydaganat is okozhat érzékelési zavarokat. Menj el mindenképpen az orvoshoz, aztán ha azt mondják semmi bajod, háborítatlanul nyitogathatod a harmadik szemed.

2015. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem is értem ezt a hozzáállást, ha mondjuk vérezni kezd a szemem egyből az orvoshoz rohanok, és nem abba a hitbe ringatom magam, hogy valami égi jel a dolog...
2015. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ilyen dolgokban,viszont a legjobb ha most rögvest az orvoshoz mész.Sőt..

Ha kinyílna a 3. szemed nem hiszem,hogy így nyílna ki.Inkább természetesebb módon,tisztán látnál nem ilyen pókháló féleségeket.Az aura meg nem pont ilyen.Az aurával inkább színeket látsz az embereken.Látod hogyan éreznek stb...A 3. szem pedig most abban a percben nyílik ki nem pedig napok/hónapok után.

2015. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%

Mikor sokáig fent vagyok s kezdem elhagyni tudatommal emberi lényem, akkor van látok pókháló szerü alakzatot, ahogy mondod.

Az emberek energiája.

Ahogyan aura is.

Te többféle energiát kezdtél el látni.

Gyarkoloj sőt akár taníthatnál engem is hogyan lássam akármikor.

2015. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
44%
Vissza az OPNI-t!
2015. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ezekkel kellene illusztrálni az enciklopédiákban a "természetes kiválasztódás" címszót.
2015. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
állj le az anyagról!
2015. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Természetes dolog, ha ez történik.

Javaslat ellene: az arc, a szem mosása (mosdás...), hogy a szemváladék ne tudjon megszilárdulni (csípa).

2015. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!