Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől vannak azok a kis...

Mitől vannak azok a kis pókhálószerű képződmények, amiket akkor látsz, ha egy utcai lámpa alatt állsz, előtte van egy fa, és te felnézel rá?

Figyelt kérdés
Tudjátok mire gondolok? Megállsz az utcán, melletted van egy lámpaoszlop, előtte egy fa. Világít a lámpa, és ahogy felnézel rá, vagyis a fára, a fa ágai között úgy látod, mintha egy pókhálócska lenne...A volt pasim agyalt mindig ezen. Mi az a dolog? Mitől van?
2009. dec. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ökörnyálnak nevezik sztem amire te gondolsz, de am fingom sincs mitől van:D de mindig belesétáltam xD
2009. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azthiszem a pokok szövik maguknak, és abban utazgatnak :D vitetik magukat a levegővel:D...
2009. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) De szerintem nem egyre gondolunk. Amire én gondolok az csak ilyen fényjáték-szerű dolog, nem egy megfogható pókháló, csak úgy néz ki. A fák ágai meg a fény együtt hozzák össze. Nem túl érthető, igaz?:)
2009. dec. 8. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
én olyat szoktam látni ha sötétben a utcai lámpa fénye körül szines glória van. Szrmészhez érdemes elmenni, nekem kicsit olyankor magasabb a szem belnyomása.
2009. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fénytörés miatt van, a fa ágai rácsot alkotnak.
2009. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!