Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbóm felé halvány,...

A mellbimbóm felé halvány, fehér, pókhálószerű vonalak futnak. Ez már a stria lenne, ami később belilul és soha nem múlik el? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna szerintem igen.De mutasd meg a dokidnak ő biztosabbat tud mondani.
2010. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanígy kezdődött,de nekem már hamarabb volt,mint neked.16hetesen már nekem rendesen striák voltak a mellemen,a fenekemen,mostanra meg a combomon a lábszáramon mindenhol.Én nagyon vékony voltam,50kg-mal kezdtem a terhességet,és már most tarok 67kg-nál.31hetes km
2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Az bizony!De tudod erre szokták azt mondani,hogy valamit valamiért!
2010. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lilulást tuti nem tudom elkerülni? Eddig nem feltűnő szerencsére...

A dokimnak inkább nem mutatnám meg, hatvanas távolságtartó férfi, és hát, ahogy olvasom, ő sem tud rá igazán mit javasolni...

2010. jún. 23. 12:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és az az érdekes, hogy tegnapról mára jött ki, holott a mellem még nem is nőtt!
2010. jún. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!