Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pókhálószerű alagzatokat...

Pókhálószerű alagzatokat látok emberek körül meg színeket, kinyílt a 3. szemem vagy megjött az auralátásom?

Figyelt kérdés

Pókhálószerű dolgokat meg színeket, de nem egyféléket vagy a csakraszínek helyén, hanem ilyen elmosódott pacákat látok azmbereken meg körülöttük. Lehetséges hogy rosszúl nyílt ki a harmadik szemem, mert egy ideje tanulgatok, olvasok ezoterikusakat meg megpróbálom alkalmazni az életembe, de nem járokmesterhez, így nem tanít senki. Lehet ez a baj?


Az auralátásom megjött? Lehet később jobban kinyílik a harmadik szemem vagy ez a valóságos aura amiket látok?


2015. ápr. 8. 07:25
1 2 3
 11/29 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
75%
Ha igaz amit leírtál, akkor tényleg menj orvoshoz, főleg ha szoktál bármilyen közúti járművet vezetni, hogy legalább mások életét ne veszélyeztesd.
2015. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező! Itt ne keress választ a képességedre, mert a bunkók csak lefikáznak. Egy kimondottan ezotériával foglalkozó oldalon tedd fel a kérdést a tanítóknak, ott megfelelő választ fogsz kapni.
2015. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Persze 12-es.. mindenki hülye csak te meg ő a helikopter...
2015. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
Értjük, értjük 12-es, de a szemét ki fogja meggyógyítani, ha nem a szemész? Ezek szerint dugja homokba a fejét, és hiába a szemével vannak problémák akkor is keressen ezotérikus jellegű megoldásokat a problémáira, te tényleg ilyen sügér vagy? Olyan világban élsz, ami nem létezik ideje lenne felébredni csipkejózsika az álomból. Nem gondoltál még arra, hogy bunkóságból válaszolgat erre a kérdésre, hanem segítőkészségből? Te azzal ámítod, hogy direkt keressen elfogult oldalakat embereket, akik majd jól palira veszik, akkor ezek szerint ki is a bunkó hiszékeny középkori?
2015. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%
Na ezért nem kell fagyállót inni ecsém...
2015. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%
Bunkó vagyok, mert én tényleg segíteni akarok neki? :D
2015. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%
Ha kinyílt a harmadik szemed látod az aurát is. Vagyis attól függ milyen a rezgésed. Ha magas sok mindent láthatsz. Hallgass inkább a belső hangodra, ezek lehetnek megérzések is. Eleinte. Ha mesterre lenne szükséged akkor megtalál. Mindennek meg van az ideje.
2015. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az auralátásban, hiszem, hogy léteznek emberek, akiknek "kinyílik" a 3. szemük. DE, mindenképp menj el orvoshoz, mert "ki tudja alapon", lehet valóban egy szembetegség tünete, amit leírtál!
2015. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%

Bár én is szkeptikus vagyok, mégis azt javaslom, ne hallgass rájuk!

Amit írsz, lehet olyan adottság, ami kiemel majd az átlag közül és fizikai munka nélküli megélhetéshez juttat!

Ha megvakulsz, még telefon-központ kezelő lehetsz, az nem fizikai munka.

Ha az sem, a vakok munka nélkül is ellátásra jogosultak.

2015. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A szemeddel van gond, nekem is volt hasonló, szemészt keress fel vele, mert meg is vakulhatsz ha nem kezelik.
2015. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!