Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék mágiát tanulni. Ki...

Szeretnék mágiát tanulni. Ki segít?

Figyelt kérdés
Engem érdekel az ezotéria, a jóslás is tetszik ezért fogott meg.De szeretnék mágiát tanulni.DE NEKEM NE AZZAL JÖJJENEK HOGY NINCS MÁGIA!!! Aki tud segíteni annak köszönöm.ÉS még egyszer TROLLOK NE ÍRJANAK!!!!!
2013. dec. 15. 18:03
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok gonosz,tudom hogy nem vagyok gonosz. AZ öcsém föl szokott idegesiteni de nem csak én haragszom rá hanem többen (család,az én baráti köröm) is mivel mindenkinek beszól kiabál stb...

Otthon valami nem lett neki megengedve mindenkivel kiabált akivel találkozott.

Ő csak egy 11 éves taknyos kölyök és saját apjának visszaszól, meg én a bátya (16 éves vagyok) és nekem nem engedelmeskedik és én nem szoktam ugy parancsolgatni hogy most csinál valamit nekem (pl szendvics)

én nem csicskáztatom csak szólok akkor ha valami ostobaságot akar elkövetni

2013. dec. 21. 22:17
 32/33 anonim ***** válasza:
Ne lagyetek ennyire szkeptikusok! Máriát termászetesen lehet tanulni! Tegnap láttam a tvben, hogy varázslásórát, és bűbájfőzést tartanak. Keresd meg Harry Pottert, vele beszéld meg a dolgot. Hátha utána Dumbledore professzor felvesz a Roxfortbaa:XD ja és állj le a cuccal..
2014. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
sorry 1. sor *mágiát
2014. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!