Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék mágiát tanulni. Ki...

Szeretnék mágiát tanulni. Ki segít?

Figyelt kérdés
Engem érdekel az ezotéria, a jóslás is tetszik ezért fogott meg.De szeretnék mágiát tanulni.DE NEKEM NE AZZAL JÖJJENEK HOGY NINCS MÁGIA!!! Aki tud segíteni annak köszönöm.ÉS még egyszer TROLLOK NE ÍRJANAK!!!!!
2013. dec. 15. 18:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
de addig ne itélkezzetek amig nem ismertek én egy szelíd gyerek vagyok nincs gond velem én nem vagyok marjés (azt hiszem így kell írni)
2013. dec. 16. 18:25
 22/33 anonim ***** válasza:

Állhatsz a fele barátod mellé,ha úgy érzed,ha felismered az igazságtalanságot.

Azt hívják belső erőnek.

2013. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Tehát ha valaki beszól az utcán...akkor besértődsz, előveszed a mágiatudásod és "rontást" küldesz rá?

(még ha annak a beszólásnak nem is volt semmi komoly jelentősége...?)

Ennyi erővel az világot meg kéne fegyelmezned.

2013. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
ez azért tulzás ezt nem használok mágiát ebben az esetben de ha már komolyabb mint 1 beszólás akkormásr beleavatkozhat a mágia nem?
2013. dec. 17. 20:15
 25/33 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem! Segítsd meg eme jámbor lelket, hogy ne térjen le a helyes útról, tanulja meg a majrét helyesen írni,

álljon a jó szolgálatába, egy angyalod kérem, Rappelje el Neki! Ámen

2013. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Egy jó mágia a kötekedők ellen:

https://www.youtube.com/watch?v=ycbvL7myNWs

2013. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ej, most látom, a link már nem működik. Így hát Steven Coveyt idézem: „Valahányszor azt gondoljuk, hogy a gondok kívülről jönnek, az igazi problémánk magával a gondolkodásunkkal van.”
2013. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

én ugy érzem nem velem van a gond hanem az öcsémmel van.

Valami nem tetszik neki, mindenkivel veszekszik. most is nem engedem rá a gépre mert nem tisztel, ezért még anyámmal is veszekszik hugommal is velem is és ez már nagyon idegesitő. Nem tisztel az öcsém ,beszol visszaszolok és nekem ugrik és én meg akarom verni de leállok mert nem akarom hogy meghaljon vagy ilyesmi. Csodálkozik hogy megverem.Én csak annyira akarok rosszat neki hogy nagy gond ne legyen és erőszak mentesek mint az összirózsás forradalom

2013. dec. 21. 08:48
 29/33 anonim ***** válasza:
"...és én meg akarom verni de leállok mert nem akarom hogy meghaljon..." és te azt hiszed, hogy az öcséddel van a gond? Te benned van olyan nagy gonoszság és agresszió, hogy képes lennél egy családtagot, egy testvért megölni.
2013. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ez neked való ! Kezdőknek megfelel [link]
2013. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!