Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék mágiát tanulni. Ki...

Szeretnék mágiát tanulni. Ki segít?

Figyelt kérdés
Engem érdekel az ezotéria, a jóslás is tetszik ezért fogott meg.De szeretnék mágiát tanulni.DE NEKEM NE AZZAL JÖJJENEK HOGY NINCS MÁGIA!!! Aki tud segíteni annak köszönöm.ÉS még egyszer TROLLOK NE ÍRJANAK!!!!!
2013. dec. 15. 18:03
1 2 3 4
 11/33 Ila7 ***** válasza:
31%

Figyelj!

Mágia valóban létezik. De nem olyan, mint amilyennek az Ezo-tv-sek, meg a többi megélhetési ezoterikát űző igyekszik elhitetni.

A valódi mágiához először is élettapasztalat kell. Ha felismered, hogy már mágus vagy, akkor lesz lehetőséged tanulni is.

Az élet, a létezés, maga a mágia. Ha egy szeretettel elvégzett munka után látod a két kezed csodáját, ha képessé válsz a fizikai világ eszközeivel is örömet adni másoknak, akkor egyre több képességed lesz segíteni. Ha biztos vagy abban, hogy valóban jó célra akarod használni a mágiát, akkor kell, hogy legyen türelmed kivárni és bebizonyítani, hogy valóban ezt akarod. Ha megelégszel a vásári komédiával, akkor persze már most keresgethetsz "tanítót", és biztosan találsz is, de leginkább olyat, aki nagy valószínűséggel kihasználja a tapasztalatlanságodat. Egy fiatal embernek legfeljebb azt tudom mondani, hogy fejlessze saját magát. Gyakorolja a koncentrációt, fejlessze a memóriáját, ismerje meg az embereket, a fájdalmukat, és próbáljon meg segíteni ott, ahol tud. Pl. gyakorolhatja a gondolat-fegyelmezést, mondjuk azt, hogy legalább 10 percig ne gondolj semmire.

A fókuszálás képessége nagyon fontos lesz, ha komolyan gondolod, és valóban fehér mágiát szeretnél.

A fekete mágia persze sokkal könnyebben megy, és gyorsabban hoz eredményt, de később nagy árat fizethetsz érte.

2013. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

A mágiát és elsősorban ártatlanok megvédésében használnám.

Van a sulinkban egy csomo paraszt, kötekedő alakok nem vagyok a legerősebb ,sőt elég gyenge vagyok, de tudom milyen ha piszkálják az embert ezért akarok mágiát tanulni

akár sötét akár fehér de mindkettőt inkább

2013. dec. 16. 06:39
 13/33 A kérdező kommentje:
egygyébként nem csak engem piszkálnak
2013. dec. 16. 06:40
 14/33 anonim ***** válasza:

Higgyél benne, ez a legfontosabb, hogy bármit is elsajátíts.

Viszont úgy látom, hogy leginkább a suliban szeretnél kivívni tekintélyt, hirtelen termett varázserővel, bárhonnan elsajátítva.... Hát, ez nem fog így menni.

Marad a fizikai felkészülés, sportolj, tanulj, így tűnhetsz ki a többiek közül, akár megvédheted a gyengébbet, segítheted, közös tanulással, sporttal.

Ha vannak ezoterikus vágyaid, és érdekel az ilyen téma, vesd bele magad, olvass sokat, képezd magad, és kiderül, érdemes vagy-e rá.

Ugyanis vannak ilyen emberek, de mire esetleg hasznosíthatod ezirányú tudásod, amennyiben nem tántorít el közben más, addigra rég kijárod az iskolát.

2013. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Jézus :) ***** válasza:

Ha mások szembeni tisztelet elérésére szeretnéd használni a mágiát, akkor el is felejtheted a dolgot. Ha dicsőséget, elismerést szeretnél vele elérni, akkor a mágikus "folyamatok" nem fognak működni. Más szóval, amíg az egód fényesítésére akarod használni, nincs esély, hogy megtapasztald. Tiszta szívvel, és határtalan szeretettel minden és mindenki iránt viszont hatalmas előrelépést érhetsz el.

Ha ajánlhatok egy könyvet: "Franz Bardon - Az igazi beavatás útja"

Ebből megtanulhatod az alapokat, és áttekintést kapsz a lényegről

Minden jót!

2013. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Ila7 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A mágia nem így működik.

A fehér mágia attól fehér, hogy másokért, szeretetből használod. A feketét mások ellen, saját érdekből, önzésből. A fekete könnyebben megy, mert a gyűlöletet könnyebb felkelteni a lelkedben. A harag hamarabb hoz eredményt, de a szíved mérgezi meg. A fekete nem a mások megsegítéséről szól, hanem a benned lévő pusztítási vágy kiéléséről, a másokon való uralkodásról.


Egyébként pedig valóban igaz, hogy mire megtanulod annyira a mágiát, hogy hatékonyan tudd használni, addig több év is eltelik.

Egy ízváltoztatást, egy enyhe hőhatást viszonylag könnyű elsajátítani, de a másik befolyásolásához, vagy nagyobb fizikai hatásokhoz sokkal több kell.

2013. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Egy ízváltoztatást, egy enyhe hőhatást viszonylag könnyű elsajátítani, de a másik befolyásolásához, vagy nagyobb fizikai hatásokhoz sokkal több kell."


Valóban több kell,a másik ember elfogadása,és nem befolyásolása.

Elmondhatom a véleményem,én hogyan látom,és ennyi.

2013. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Jézus :) ***** válasza:
Mondjad testvér, én várom a véleményedet.
2013. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Én csak azt akarom (szeretném), hogy ne bántsák az ártatlanokat se az utcán de még az iskolában sem. Rossz nézni ha egy fiú piszkál egy lányt vagy többen jönnek 1 ellen . Nincs most már igazság se tisztesség senki nem tisztel senkit (persze van kivétel de) ezek a valódi okok.

Ne akarok bunyozni, verekedni mert nem akarok.

2013. dec. 16. 18:07
 20/33 A kérdező kommentje:
persze én mindig boldog vagyok csak akkor nem amikor ezt látom.
2013. dec. 16. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!