Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék mágiát tanulni. Ki...

Szeretnék mágiát tanulni. Ki segít?

Figyelt kérdés
Engem érdekel az ezotéria, a jóslás is tetszik ezért fogott meg.De szeretnék mágiát tanulni.DE NEKEM NE AZZAL JÖJJENEK HOGY NINCS MÁGIA!!! Aki tud segíteni annak köszönöm.ÉS még egyszer TROLLOK NE ÍRJANAK!!!!!
2013. dec. 15. 18:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%

ÉN ősi shaolin pap vagyok akit még az őskorból itt maradt idegenek képeztek ki, értek pénz energia küldéséhez, rontáslevételhez, jövőbelétéshoz illetve aura polírozáshoz.Minden 69. napon feláldozok oltáromon egy boszorkányfőmágust, és elszívom az életerejét így több ezer éves tapasztalattal rendelkezem.

Angyalszem Atlantiszi Fényjáró

2013. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen van mágia, én okj-s atlantiszi fényjáró, és minősített hegyek alá látó is vagyok. Továbbá pénzenergia és amulett képző professzor.
2013. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni. Lehet kártyajóslát, tenyérjóslást meg szellemidézést tanulni. Mágiát nem. Van aki ért hozzá és van aki nem. Ne akard olyanba ütni az orrod amit nem értesz. Csak veszélybe sodrod magad vele. Már a kártyajóslásnál is felmerül a gondolat hogy elveszíted a látásod.
2013. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Fekete mágiát vagy fehéret akarsz tanulni? :D
2013. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Iratkozz be a Roxfortba.
2013. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Segítek: VEDD BE A GYÓGYSZERED ...
2013. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%
Jól van már holnap suli, lassan lövik a pizsamát...
2013. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Még hányszor kérdezed meg?
2013. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
Keresd fel Gandalfot a Megyében.
2013. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Szecsői Tibor ***** válasza:
Nem baj, hogy szeretnél mágiát tanulni. Majd kinövöd. Bár normálisabb volna, ha kalózhajót szeretnél építeni legóból, de hát a mai világban...
2013. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!