Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés?

Nócikaa kérdése:

Szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
El szeretném mondani h nagyon nem tartom jónak h nem árulja el senki hogyan kell szerelmi kötést csinálni, mert egyből elkezdenek "köpködni" a másikra. Szerintem saját szabad akarta van mindenkinek és ha ezt akarja választani miért ne? Felötlött bennem az h valószínűleg senki nem tudja h hogyan is kell csak elhápogják a mendemondákat amit róla hallottak innen-onnan. Egyébkén fehér mágia is létezik azon belül pedig szerelmi kötés. Tehát arra akarok kilyukadni h áruljátok el végre, ha ide nem akarjátok irni akkor privibe. köszi 19L
2012. szept. 6. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Elöször is: Hülye vagy, nincs olyan, hogy szerelmi kötés. Mágia se létezik (sajnos).


Másodszor pedig: Arról magyarázol, hogy mindenkinek saját akarata van, ezért megszabadna csinálnod a kötést, ha úgy döntesz. Na és annak nincs szabad akarata, akit magadhoz akarsz kötni? Gondolkodj már...

2012. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondom fehér mágia oda van írva... Kösz a hsz-t de szkeptikusokra nem adok:D mert már tapasztaltam dolgokat... e téren
2012. szept. 6. 18:57
 3/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem saját szabad akarta van mindenkinek"

Ja, valakit magadhoz akarsz kötni, saját magaddal ütközöl ellentmondásba, hisz annak is szabad akarata van, akit magadhoz akarsz láncolni.


Amandának: te meg ne hülyézz már le mindenkit, mert téged is bannolnak!

2012. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó: Nagyon megijesztettél most :)


Ha tudnád hányszor voltam már bannolva csak néznél :)

2012. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én ezt a kötés dolgot nem ugy értem egyébként ahogy ti... hanem nem az h magamhoz láncolni... hanem valahogy magamhoz vonzani h kaphassak 1esélyt... értitek?
2012. szept. 6. 20:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted mindenkinek szabad akarata van, akkor miért is akarsz szerelmi kötést csinálni, amivel pont ettől fosztod meg a kiszemelt illetőt?...A szerelmi mágiának nincsen "fehér" változata. Szokták ezzel hitegetni magukat és másokat az emberek, de nincs. Minden ami megfoszt valakit a döntés lehetőségétől, befolyásolja az érzelmeit akarata ellenére, tudtán kívül, az káros. Maga a gondolat is alacsony morális érzéket feltételez, hogy valakiben mesterséges érzelmeket keltsünk anélkül hogy ő erre megkért, engedélyt adott volna, vagy akár csak tudna is róla. Ha valaki ezt akarja csinálni, annak a saját döntése. De akkor oldja meg maga. Aztán a levét is igya meg.
2012. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
69%
Mutasd meg neki a melled, ezzel szerelmi kötést hozol létre, de ha orálisan kielégíted, azzal megerősíted a láncszemeket.
2012. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
xD 2,6 év alatt sokszor látta a melleim xD
2012. szept. 7. 09:18
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Ahha... azt sehol se írtad, hogy párkapcsolatban voltatok. A "szerelmi kötés" baromságból egyböl az jött le, hogy te valakit kiszemeltél és róla beszélsz... és azért idegeneknek mutogatni a melleid nem kicsit ribancság :)


Sebaj, továbbra sincs olyan, hogy szerelmi kötés.

2012. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem kicsit kurv*ság... viszont 19 vagyok és ő volt az első férfi az életembe "úgy" meg szerelem téren is... Pedig nem érzem magam rondának... és elvileg nem vagyok az... Sok pasi keresi a társaságom... De iszonyatosan nem izgat... Ez a szerelmi kötés dolgot azért vetettem fel mert már rengeteg mindent megpróbáltam... nem mágiát... több mint 3,5 hónapja külön vagyunk... szinte a csillagokat lehoztam neki az égről de nem hatotta meg... HA létezik igazi szerelem hát akkor ez határozottan az volt :S Csak elszaladt velem a ló és elbíztam magam... :S Teljesen reménytelen most minden nem csak a vele való kapcsolat ami az életem középpontja volt, hanem minden:S éshát mondhatja mindenki h felejsd már el lépj tovább... de nem fogja fel seki h NEM, mégha akarnám sem tudnám... De nem is akarom... ezután jöhet az hogy akkor megfogsz halni a bánatba... hát akkor haljak minden jobb mint ez ... még a halál is....
2012. szept. 7. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!