Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok ül rajtunk? Vagy csak...

Átok ül rajtunk? Vagy csak sima balszerencse?

Figyelt kérdés

2009 áprilisa óta ismerem a férjem. amióta vele vagyok csőcsből csődbe megyünk, semmi sem sikerül. mindig tervezünk, elindulunk jó irányba aztán nagyot zuhanunk. már félek élni. legutóbb az történt hogy egy autót vettünk amivel kisvállakozását elinditotta volna (mercedes sprinter), feketén már szállit is vele erre az este mközben Lengyelországból árút szállit, teljesen tönkrement a motor, csak úgy, az autópályán, újat kell venni ami nagyon sok pénz(amúgy a férjem kamionsofőr, amikor alkalmazva volt akkor is mindig balszerencse kisérte, vagy az autó romlott el amit vezetett, vagy a cég bukott be) igen, gondoltuk már hogy talán mással kellene foglalkozni, ezért megpályáztunk egy vidékfejlesztést támogató uniós pályázatot mert lehetőségünk van egy halastó kiépitésére, gondoltuk turizmusba kezdünk, erre tőlünk teljesen független okok miatt elbuktuk a pályázatot. a pályázairó cég egy szart sem érő munkát adott le.

lehet hogy zavaros, de ki vagyok készülve!

MI VAN VELÜNK?



2011. nov. 17. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

irtam hogy a férjem nem magyar.

amúgy van egy nonprofit szervezetünk, gyerekeknek szerettünk volna tevékenységeket szervezni, hátrányos helyzetű családokat segiteni, de egy páylázatot sem nyerünk.

2011. nov. 19. 10:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem átok, csak nincs üzleti érzéketek és rossz a helyzetfelismerésetek, ennyi.
2011. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Athena Angyal ***** válasza:
Hogy hívják a pályázatírót? Csak mert velünk is ilyesmi történt és más emberek és mi is feljelentettük mert csaló.
2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ne agy neki semmit barkácsolj vagy bánom is én mit ha a karácsony a szeretet ünepe nem a pénzé
2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!