Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Balszerencse (anyagi) "elűzésé...

Balszerencse (anyagi) "elűzésére" mit?

Figyelt kérdés

úgy érzem ez az év nem az én évem anyagilag. a pénz csakk folyik ki, mindig több a kiadásunk mint a bevétel, lasan elfogy a tartalék pénzünk.


kezdődöt azzal hogy koraszülött lányomat vittem utógondozóba és megbüntettek zöldterültei parkolásért. ez 8.000Ft volt. (megjegyzem a kresz szabályai szerint álltam meg, nem éreztem jogosnak a büntit)máskor is álltam már ott meg.


aztán a kutyánkat kellett sos-ben műteni pünkösdkor műteni amit a szülőkkel közösen fizettünk, fejenként 18.000Ft-ot.


majd egy hete látogatóba mentünk a férjem vezetett és későn kapcsolt hogy már lakott területen vagyunk (kb. 100méterre) és bemértek gyorshajtásért ez 45.000Ft


és ma kiderül a magánynugdíj befizetése után semmi reálhozamot nem kapok. egy forintot sem vissza, pedig 98-tól fizettem.


úgy érzem peches vagyok, balszerencsés, jó lenne kilábalni és végre összeszedni magunkat anyagilag mert nemsokára lesüllyedünk a csőd szélére.


tudtok valamit segíteni ebben?


2011. jún. 22. 11:56
1 2
 1/13 Georgina Bojana válasza:
Benned van a hiba, de ezen TUDSZ változtatni! Hidd el,soha ne mondjad ki, hogy balszerencsés vagyok! Ezt így, soha! Ha mindenképpen jelezni akarod anyagi- és egyéb helyzetedet, akkor azt mondjad, írjad: dolgozom, hogy jobb legyen! Ennyit! * Kérlek, nézz bele a tükörbe reggelente, s hangosan mondjad ki: NEKEM MINDEN SIKERÜL, SIKERÜL, A BÁNAT ELKERÜL, ELKERÜL! * Már ettől jobban érzed magad! Ne áss magadnak lyukat és ne bújj bele! Sőt örülj a meglévő értékeidnek! Mindig vannak, csak meg kell, hogy találjad! S, ettől is boldogabb leszel! Hidd el, egy mosolygós emberhez jobban csatlakozik a szerencse, a barátság - mint egy besavanyodott morcihoz! Légy optimista, van egy tanmesém: két ember ül 1-1 pohár víz mellett. Mindkettőből már hiányzik... Az egyik: jaj, de szerencsétlen vagyok, már csak ennyi vízem van... Sírva is fakad, elkeseredik, s valóban nemcsak érzi, de valóban szerencsétlenné is lesz! * A másik: hű, de jó! Még van ennyi vízem, ha szomjas leszek, megihatom! Milyen szerencsés vagyok! * S, már ettől boldog lesz! Vedd így az élet kanyarait! Hidd el, én sem magamtól tanultam, de volt egy rendkívül okos Nagymamám, aki belém nevelte. S, már ettől boldogabb, sikeresebb voltam/vagyok egész életemben... 61 éves múltam. Nem a levegőbe beszélek! Mindig megtalálom a nagy ajtó mellett azt a kicsit, amin átpréselem magam! Nincs veszett helyzet, amíg élsz, s van saját akaratod, véghez is tudod vinni az elképzeléseidet, legyenek azok bármennyir is szerények! Már attól boldogabb leszel, de legfőképpen SIKERES! Isten áldjon, s programozd át a gondolataidat! Hidd el, érdemes! - G.Bojana*
2011. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kedves Bojana...köszönöm :)

egyenlőre itthon vagyok pici lányommal, de megpróbálok pozitívabban gondolkodni.


neked is minden jót :)

2011. jún. 22. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze, adhatok tanácsot: Ne tarts kutyát és ne vezessetek gyorsan:)
2011. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ja, és ne legyen koraszülött gyermekem, és ne fizessek adót sem....köszi azért :)
2011. jún. 23. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg, ellenőrizd a lakásod anyagi dolgokkal kapcsolatos báguá területét (a bejárati ajtóval szembeni bal sarokban, ugy lakás, mint szoba szinten) Tegyél vörös szinű dolgokat, olyan tárgyakat, amik számodra az anyagi stabilitást, fuggetlenséget jelentik.

De elsősorban azt javasolom, hogy vizsgáld felül a gazdasági életviteledet, az ezzel kapcsolatos gondolkodásmódodat. Akár olvass könyveket a témában, mint pl Robert Kiyosaki, Hyrum Smith, stb...

2011. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm...a gazdasági életvitelemet akárhogyan is vizsgálom felül, mindig az jön ki hogy -20ezerrel többe van a megélhetés ami megy a megtakarításból. Tulajdonképpen a fent említett kiadások nem igazán hiányoztak így két hónapon belül :(

nem szórjuk a pénzt, nem veszünk luxus dolgokat, csak ami a babának szükséges, mi megvagyunk alapon is.


a bejárattal szembeni bal sarok? hát a lakás sarkát kellnézni vagy a helyiség sarkát? mert előbbi a folyosó egy része, de tágabban lépcsőház teteje ami 8 méter magas a pincétől a tetőtérig.

A szobában? hát oda nem gond elhelyezni.


köszönöm a tippet utánanézek még ennek.

2011. jún. 28. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy értsd a ház sarkát, hogy képzeld el a lakást úgy, hogy 9 1/9-edre; 3x3 kisebb négyzet, téglalap. Mindeniknek megfelel egy életterület. A bejárat a referenciapont. Ahogy a bejáranál állasz, balról, felulről számolva az A1-es az az anyagi rész. Ez érvényes szobára is, ekkor a szoba bejáratáról beszélünk, de érvényes lakás szinten is, ekkor a lakás bejáratát nézzük, de nem azt, amit ugy tekintunk, mint főbejárat, hanema mit úgy HASZNÁLUNK, mint főbejárat. Ezt tovább lehet variálni iroasztalra, stb, viszont nem kell szőrszálhasogató lenni. Viszont ha itt kértél tanácsot, ebbena témakörben, gondolom érdekel az ilyesmi értelmezés. Ha folyósó, akkor próbáljátok valamivel több életet vinni bele, RENDET, és valamit, ami "megfogja", nem engedi kiáramolni az eneregiát a tárből, mondjuk egy kis kávézó fotel, virággal, v ilyesmi, rátok bizom. Az a lényeg, hogy ne "follyon ki" átvitt értelemben az emberi elme, vagy csi, vagy nevezzük, aminek akarjuk, nemt udom, hogy állasz ezekkel. A balszerencse helyett meg úgy fogalmaznék, hogy ezen az életterületen disszonáns energiák, gondolatok vezérelnek, mozgatnak, vesznek körül titeket (ha az az eset). A gazdasági élet felülvizsgálata nem csak abból áll, hogy sokat költök, vagy keveset sporlok-e. Az is egy gond tud lenni pl, csak hogy éreztessem, ha valaki a pénzhez úgy viszonyul, hogy a pénz, az mocskos, fujj... automatikusan eltaszitja az elméjétől, ami kivetül a valóságra. Tehát ilyen téren gondolkodjatok el. A pénzhez való VISZONYOTOK. A másik jellemzó gondolkodás, h pesszimista vagy "ugyse lesz/sincs/volt/van pénzem, s nem is lesz..."

Remélem, segithettem. Majd számolj be, kérlek, ha valami fejleményre jutottatok.

2011. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen, de csak ezen változtathatsz.
2011. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Áttanulmányozom ezt a dolgot mostmár tuti, mert m ÚJABB
2011. jún. 29. 16:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval újabb kiadás jött, elromlott az autó, cirka 15-20ezer....
2011. jún. 29. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!