Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Balszerencse (anyagi) "elűzésé...

Balszerencse (anyagi) "elűzésére" mit?

Figyelt kérdés

úgy érzem ez az év nem az én évem anyagilag. a pénz csakk folyik ki, mindig több a kiadásunk mint a bevétel, lasan elfogy a tartalék pénzünk.


kezdődöt azzal hogy koraszülött lányomat vittem utógondozóba és megbüntettek zöldterültei parkolásért. ez 8.000Ft volt. (megjegyzem a kresz szabályai szerint álltam meg, nem éreztem jogosnak a büntit)máskor is álltam már ott meg.


aztán a kutyánkat kellett sos-ben műteni pünkösdkor műteni amit a szülőkkel közösen fizettünk, fejenként 18.000Ft-ot.


majd egy hete látogatóba mentünk a férjem vezetett és későn kapcsolt hogy már lakott területen vagyunk (kb. 100méterre) és bemértek gyorshajtásért ez 45.000Ft


és ma kiderül a magánynugdíj befizetése után semmi reálhozamot nem kapok. egy forintot sem vissza, pedig 98-tól fizettem.


úgy érzem peches vagyok, balszerencsés, jó lenne kilábalni és végre összeszedni magunkat anyagilag mert nemsokára lesüllyedünk a csőd szélére.


tudtok valamit segíteni ebben?


2011. jún. 22. 11:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Akkor nézek valami vörös/piros dolgot. volt már hogy tettem fel a szoba bal sarkába egy kínai valamit ami újságban volt. akkor bejött. és volt hogy helyeztemel a szobában pénzzel kapcsolatos dolgot és az is bejött....olvasgatok erről a neten még és beszámolok róla :)

köszönöm mégegyszer. sajnos a folyosóra nem fér semmi el, elég keskeny, de mást nem egy szőnyeget teszek az ajtó elé.

2011. jún. 29. 16:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Folyósóra tehetsz képet, ami ezzel kapcsolatban van jelentésileg, akár képet, amin alulról szemlélt, szembefolyó patak, ami tiszta látható, vagy bármit, ami számodra pénzt, bőséget jelent, nem kell nagy dolgokra gondolni. Várom visszajelzésedet! :)
2011. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ne azon elmélkedj, hol kell fizetni már megint, hanem azon, honnan jöhet be pénz!
2011. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!